Advertisement

Przebudują plac zabaw przy szkole

ePiotrkow Poniedziałek, 16 maja 202215180
Przy Szkole Podstawowej w Rozprzy zaplanowano w tym roku przebudowę istniejącego placu zabaw. Na realizację prac władze gminy pozyskały dotację ze środków Urzędu Marszałkowskiego w kwocie 100 tys. złotych.

Ładuję galerię...

Prace mają się rozpocząć od opracowania dokumentacji technicznej. Zerwana ma zostać stara zniszczona nawierzchnia, a w jej miejsce pojawi się nowa. Zdemontowane zostaną także stare i zniszczone urządzenia. W ich miejsce zamontowany zostanie zestaw sprawnościowy oraz stworzone mini boisko do piłki nożnej. 

 

W ramach zaplanowanych robót przewidziano także modernizację systemu monitoringu oraz montaż elementów małej architektury.

 

Prace mają zakończyć się w październiku tego roku. 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat