Advertisement

Posprzątają Bugaj po brudasach

Strefa FM Wtorek, 17 maja 2022246422
"Posprzątajmy Bugaj po brudasach" - to druga edycja akcji organizowanej przez piotrkowskie stowarzyszenie HELP PT. W najbliższą niedzielę odbędzie się wiosenne sprzątanie terenu wokół jeziora Bugaj w Piotrkowie.
fot. T. Stachaczyk fot. T. Stachaczyk

Mieszkańców do udziału w tej proekologicznej akcji zachęca Dariusz Cecotka, prezes stowarzyszenia oraz radny rady miasta.

Ubiegłoroczna akcja pokazała, że śmieci po okresie letnim i zimowym jest naprawdę dużo. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie ich mniej. Jeśli jednak będą, to chcemy przygotować teren do letniego wypoczynku. Zbiórka na parkingu od strony osiedla Wierzeje przy ulicy Wierzeje / Daleka już od godziny 9.30, a sprzątanie potrwa od 10.00 do 14.00 - zaprasza Dariusz Cecotka.

Po zakończeniu sprzątania na uczestników akcji czekać będzie gorąca herbata oraz kiełbasa z ogniska.

 


Zainteresował temat?

5

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (22)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)17.05.2022 15:38

Tami tak jest brudno więc jak i ja wyrzucę śmieci to nic to nie zmieni

18


fakt ~fakt (Gość)17.05.2022 13:08

Gdy będzie zadbane, to ludzie też będą dbać. Może nawet zmieniać obuwie przed wejściem. A jak widzą syf i zarośnięte śmierdzące bajoro, to następny śmieć nic nie zmieni. Ile jest koszy na śmieci? Może 4.

26


Dudur ~Dudur (Gość)17.05.2022 12:23

Brawo. Inna kwestia, że to nadal ostatnia rzecz, jaką można zrobić. Pierwszą jest karanie surowe śmiecenia, monitoring i konsekwencja.

62


gregu ~gregu (Gość)17.05.2022 10:50

A se sprzątajta !!!!!!!!!!!!!!!

37


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat