Advertisement

Policjanci znaleźli skradzionego tira

PolicjaŁódzkie Sobota, 18 grudnia 20215
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie prowadzi śledztwo w sprawie kradzieży ciągnika siodłowego z naczepą, do której doszło na terenie Niemiec. Zestaw wart ponad pół miliona złotych został zabezpieczony i wróci do właściciela. W tej sprawie zatrzymano mężczyznę, któremu przedstawiono zarzut paserstwa.
fot. KPP Łódź-Wschód fot. KPP Łódź-Wschód

Pojazd został znaleziony na terenie gminy Tuszyn przez policjantów z Koluszek. Okazało się, że był to ciągnik siodłowy marki DAF, a do niego podpięta była naczepa.

- W pojeździe znajdował się mężczyzna. Kiedy policjanci sprawdzili tablice rejestracyjne okazało się, że były przypisane do innego pojazdu. Mundurowi ustalili, że ciężarowy DAF został skradziony z terenu Niemiec. W tej sytuacji policjanci zatrzymali mężczyznę, który odpowie za paserstwo - wyjaśnia st. sierż. Mateusz Piorun z Komendy Powiatowej Policji Łódź-Wschód.

Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie Trybunalskim wszczęła w tej sprawie śledztwo.


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ep ~Ep (Gość)19.12.2021 22:11

On go pewnie tylko pożyczył i nie zdążył oddać

20


Foliarz ~Foliarz (Gość)18.12.2021 19:10

Mam nadzieję że kierowca był szczepiony?

57


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat