Reklama

Pogoda na weekend

Strefa FM Piątek, 29 października 202116420
Ostatnie dni przyniosły nam bardzo przyjemną pogodę i dość wysokie temperatury. A jak będzie w długi, świąteczny weekend?
fot. pixabay.com / pepperminting

 - W piątek piękna pogoda, klasyczna złota, polska jesień - prognozuje Michał Sowała (Łowcy Burz Łódzkie). - Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do 14 stopni Celsjusza. W ciągu dnia czeka nas dużo słońca. Nie powinny występować żadne opady. Wiatr będzie wiał z południa, w porywach osiągając do 30 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie utrzymywać się na poziomie 1018 hPa.

 

Nocą temperatura spadnie do 6-8 stopni. Wiatr nadal będzie wiał z południa w porywach osiągając do 20 km/h. Ciśnienie stabilne na poziomie 1018 hPa. Noc pogodna, praktycznie bezchmurna.

 

W sobotę pogoda podobna do tej z piątku. Czeka nas dużo słońca oraz rozpogodzeń. W ciągu dnia temperatura wzrośnie do 16 stopni. Wiatr nadal utrzyma kierunek południowy. W porywach osiągnie od 20 do 40 km/h. Ciśnienie nieznacznie spadnie i wieczorem wyniesie 1015 hPa.
Nocą temperatura spadnie do 8 stopni. Wiatr słaby z południa i południowego wschodu, w porywach osiągający do 20 km/h. Ciśnienie nocą spadnie do 1014 hPa.

 

W niedzielę czeka nas kolejny piękny dzień. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do 17 stopni. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Wiatr będzie wiał z południa i południowego wschodu, w porywach osiągając do 30 km/h. Ciśnienie spadnie do 1010 hPa.

 

Lokalna prognoza pogody przygotowana przez Łowców Burz Łódzkie w każdy piątek: najpierw w radiowym Maglu (ok. 9.10), a potem na naszym portalu.


Zainteresował temat?

1

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat