Płonęła część masarni w Rakowie

Strefa FM Piątek, 17 stycznia 201432131
Spłonęła część dachu jednego z pomieszczeń masarni w Rakowie. Strażacy walczyli z żywiołem kilka godzin. Udało się uratować mienie wartości około 200 tysięcy.

- Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy w czwartek przed 19.00. Po przybyciu na teren miejscowości Raków Duży w gminie Moszczenica stwierdziliśmy, że pożar powstał w obiekcie tzw. „jeliciarni”. Spaliło się około 60 metrów kwadratowych dachu. Wysokość strat oszacowano na około 12 tysięcy złotych. Wstępnie za przyczynę pożaru uznaliśmy wadliwą instalację elektryczną - mówi brygadier Marek Skrobek, dowódca jednostki ratowniczo-gaśniczej piotrkowskiej straży pożarnej.

Z pożarem walczyło sześć zastępów straży pożarnej.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Bleki Blekiranga18.01.2014 00:05

jutro kiełbaska z rożna będzie tanio na mieście...

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat