Planują zamknąć ulicę Wierzejską

UM Piotrków Trybunalski Wtorek, 26 października 2021456124
Kierowcy w Piotrkowie niedługo będą musieli się liczyć z kolejnym utrudnieniem, tym razem na ul. Wierzejskiej. Trwa tam budowa ronda, która spowoduje zamknięcie tej drogi na wysokości prowadzonych prac.

Ładuję galerię...

Prace na ul. Wierzejskiej rozpoczęły się kilka tygodni temu i - jak zapewniają urzędnicy - przebiegają zgodnie z harmonogramem. w planach jest budowa ronda na ul. Wierzejskiej oraz budowa dwóch nowych dróg. Pierwsza z nich poprowadzi w kierunku kąpieliska "Słoneczko" i zakończona będzie parkingiem na około 100 aut. Druga będzie łącznikiem ul. Wierzejskiej z ul. Miast Partnerskich.

- W rejonie nowo powstającego ronda położono już wodociąg i kanalizację deszczową, wylano fundamenty pod słupy oświetleniowe oraz zamontowano specjalne przejście dla płazów, aby nie zakłócić ich naturalnych tras wędrówek – informują pracownicy Biura Inwestycji i Remontów. Ponadto wykonano już podbudowę pod ścieżkę rowerową, biegnącą wzdłuż ul. Wierzejskiej.

 

Niestety postępy przy inwestycji spowodują kolejne utrudnienia drogowe w mieście. W najbliższym czasie kierowcy muszą się liczyć z zamknięciem drogi dla ruchu na wysokości prowadzonych prac.
Jak zapowiadają urzędnicy, nastąpi to, kiedy do ruchu oddane zostaną wszystkie remontowane pasy obu jezdni na ulicy Sulejowskiej.


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (24)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wierzejak ~wierzejak (Gość)28.10.2021 11:56

To rondo i droga do tego bagna, które iście literacko nazywane jest słoneczkiem, to sposób na zmarnowanie forsy.
Nikt, kto mam choć ćwierć mózgu nie siedzi nad tym bajorem brudu i smrodu. Po prostu dramat.

40


wop ~wop (Gość)27.10.2021 10:58

To przykład jak marnotrawione są nasze podatki, bardzo łatwo wydaje się nie swoje pieniądze, bez żadnej odpowiedzialności, ale żeby wyremontować, łataną od 30 lat ul. Jeziorną na Wierzejach, trzeba będzie pewnie czekać jeszcze 50 lat albo dłużej.

60


tyhjm ~tyhjm (Gość)26.10.2021 23:19

Masakra, po co to komu to nie wiem, chyba tym co w nowych blokach będą mieszkać. Helikopter sobie najlepiej kupić żeby nie stać w korkach i do domu wrócić. Akurat Wierzejskiej rondo potrzebne jak świni siodło... znowu rowerzyści remonty w mieście ustalają

52


Kazik ~Kazik (Gość)26.10.2021 12:06

Na zimę biorą sie za robotę a wiosną asfalt łopatami będą zbierać tak się buduje w Piotrkowie

131


Piotrkowianin Piotrkowianinranga26.10.2021 21:35

A nie można tego zrobić bez zamykania ulicy tylko z ruchem wahadłowym? Autostradę A1 przebudowują pod ruchem, a tu "fahofcy" ze ZDiUM-u się pogubili.

71


... ~... (Gość)26.10.2021 12:02

Ciekawe kto wybuduje nowe bloki w pobliżu nowych dróg?

130


No i super ~No i super (Gość)26.10.2021 11:15

Elegancko. A i tak znajdą się ludzie, co będą narzekać... że za drogo, że nie tutaj, że niepotrzebne, że powinno być inaczej... ps. Brawo dla urzędników za rozsądną decyzję odnośnie zamknięcia drogi "Jak zapowiadają urzędnicy, nastąpi to, kiedy do ruchu oddane zostaną wszystkie remontowane pasy obu jezdni na ulicy Sulejowskiej.[i]

55


hehehe ~hehehe (Gość)26.10.2021 11:23

Nawet płazy będą miały swoje przejście, a ludzie na Świerczowskiej, Roosevelta, końcówki zalesickiej, mazowieckiej, Morycy, Przemysłowej itd... chodnika nie mają i muszą chodzić po poboczach... jak płazy.

111


Karyna ~Karyna (Gość)26.10.2021 13:24

Nareszcie będę mogła zjechać z ronda

15


Romek ~Romek (Gość)26.10.2021 12:06

Wojska Polskiego od Kostromskiej do BP jest w fatalnym stanie a miasto buduje rondo w miejscu gdzie ruch minimalny tylko latem i gdzie nie ma problemu z wyjazdem. Logika typu: nie ma korków to trzeba je stworzyć.

152


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat