Advertisement

Piękno Roztocza ujęte w kadrze

MOK Piotrków Środa, 25 maja 202210570
"Oblicza Roztocza" to wystawa fotografii prezentowana w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Swoje spojrzenie na tę niezwykłą, geograficzną krainę zaprezentowali Przyjaciele i Członkowie Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego Fcztery, Towarzystwo Fotograficzne im. Edmunda Osterloffa w Radomsku oraz Fundacja „Foto Pozytyw".

Prezentowane na wystawie prace powstały podczas kilku ostatnich edycji Ogólnopolskiego Pleneru Artystycznego „SOBIEPAN", organizowanego od 2016 roku właśnie w Roztoczu. Wystawa to efekt „interwencji artystycznej".

 

Zadaniem fotografików było wyrażenie siebie przed obiektywem aparatu, a wszystko to złożyło się na bogatą i różnorodną wystawę, na której nie brakuje pejzaży przyrody, a także zdjęć ukazujących codzienne życie mieszkańców tej krainy.

 

"Oblicze Roztocza" w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK, ul. Słowackiego 13, oglądać można do końca czerwca 2022 roku (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00). 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat