Odpadowy portal dla mieszkańców Piotrkowa

UM Piotrków Trybunalski Wtorek, 03 sierpnia 202118442
Nie pamiętasz czy zapłaciłeś za odpady? A może chcesz sprawdzić dane w deklaracji „śmieciowej”? Teraz możesz to zrobić dzięki portalowi www.odpady.piotrkow.pl.

Portal mieszkańca o gospodarowaniu odpadami komunalnymi powstał dla usprawnienia obsługi.- Indywidualny panel klienta na portalu www.odpady.piotrkow.pl pozwala na wgląd w dane osobowe zgłoszone w deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz sprawdzenie historii płatności, bieżących wpłat lub zaległości za odpady komunalne - informuje Krzysztof Rudzki z biura prasowego Urzędu Miasta w Piotrkowie.

 

Dostęp do portalu mieszkańca jest spersonalizowany. Aby się do niego zalogować trzeba posiadać login i hasło, a już po zalogowaniu dostępne są tylko i wyłącznie dane osoby autoryzowanej. - Ze względów bezpieczeństwa oraz ochrony danych osobowych login oraz hasło do portalu można odebrać osobiście lub otrzymać pocztą (po wcześniejszym złożeniu wniosku) - dodaje Krzysztof Rudzki.

 

Szczegółowych informacji można dowiedzieć się w Urzędzie Miasta przy ul. Szkolnej 28 w pokoju 236 lub pod numerem tel. 44 732 18 92 lub 93.


Zainteresował temat?

1

4


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)03.08.2021 16:10

Obywatelu pamiętaj że urząd doi cię jak krowę i masz o tym pamiętać żeby urząd się nie spocił bo praca męczy!

30


Gordon ~Gordon (Gość)03.08.2021 10:14

XXI wiek, a u nas nadal XIX...

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat