Advertisement

McLaren zatrzymany na A1

Policja KMP Piotrków Piątek, 23 września 2022990821
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 29-latka, który na autostradzie przekroczył dozwoloną prędkość o 89 km/h. Mężczyzna otrzymał 2500 złotych mandatu oraz 15 punktów karnych.
fot. policja fot. policja

22 września 2022 roku po godzinie 20:00 policjanci z piotrkowskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę McLaren'a, który na autostradzie A-1, na wysokości miejscowości Gąski, przekroczył dozwoloną prędkość o 89 km/h. W miejscu, gdzie jest ograniczenie prędkości do 70 km/h mężczyzna poruszał się z prędkością 159 km/h.

 

fot. policja

 

Za popełnione wykroczenie 29-latek otrzymał mandat w wysokości 2500 złotych oraz 15 punktów karnych.


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (21)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

SicMundusCreatusEst ~SicMundusCreatusEst (Gość)19 godzin temu, 22:17

It's Friday then it's Saturday, Sunday (what!)
Z tego miejsca chciałbym pozdrowić wszystkich piotrkowskich fanów Formuły 1

22


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)11 godzin temu, 06:49

Co to za autostrada jak ograniczenia do 70 km/h to samo jest S-8 zdjąć status S-8 i wtedy każdy jedzie 90 km a co do autostrady jak w budowie to powinna być zamknięta do czasu zakończenia a przygotowana droga zastępcza w polu tak jak pamiętam odcinek drogi Zamość w kierunku na Lublin główna droga w budowie a w każdym kierunku pasy jezdni na polach były ale trzeba myśleć a tu w powiecie piotrkowskim wszystko na opak robione. Wczoraj jadę z towarem od strony Meszcz na rondzie nowe pasy namalowane od środka ciągła linia z prawej przerywana a była pojedyncza przerywana moim zdaniem celowa robota by policja mogła mandaty wlepiać. Po co te pasy skoro auta się nie mieszczą duże na rondzie. Może piotrkowscy urzędnicy niech pojadą do Radomia i zobaczą jak powinno wyglądać rondo a już lepszy absurd jest w Wolborzu. Pytam po co wywalać miliony w jedno rondo?

00


Pozdrawiam ~Pozdrawiam (Gość)wczoraj, 12:05

Takie przekroczenie tym autem jest akurat niewielkie. Bardziej zastanawia mnie co 29-latek robi w aucie za 1,5mln i czy zdobył to legalnie. Dlatego te 2500zł to akurat dla niego pewnie jak dla przeciętniaka kogoś 2,5zl. Może by tak mandaty naliczać wg przychodu?

184


grrr ~grrr (Gość)wczoraj, 12:23

co to za autostrada jak można jechać tylko 70 km/h.....to jest właśnie nasz kraj...niby drogi ekspresowe , autostrady tylko mało gdzie można na nich jechać z pełną prędkością.....

712


Wilkp ~Wilkp (Gość)23 godziny temu, 18:23

Wstyd to jest autostrada z ograniczeniem do 70km/h. Budujcie lepsze drogi, a później wymagajcie od kierowców. To raz. A dwa- jak już mają być odcinki niepłatne, to może jednak jakas prędkość minimalna? Dość zagrożeń sprowadzanych przez gamoni, któryż wjeżdżają na autostradę i nie wiedzą, jak skorzystac z pasa rozbiegowego, tylko wbijaja się 60km/h pod ciąg pędzących aut, a później jadą sobie wesoło wolniej niz TIRy. Po co? Nie lepiej krajową jakąś sie telepać?

43


MrE ~MrE (Gość)wczoraj, 12:35

mnie nie doszli byście jak bym tą fura jechał. acab

49


taralala ~taralala (Gość)wczoraj, 12:23

...czemu nie zabrali mu prawa jazdy?

110


EP ~EP (Gość)wczoraj, 13:53

Też mi wyczyn, na osiedlu Mickiewicza jeżdżą szybciej i tu nie dają rady panowie w mundurach

63


1 ~1 (Gość)wczoraj, 12:59

Jak on sobie teraz da radę bez tych 2500 zł ?

70


Kolo manolo ~Kolo manolo (Gość)wczoraj, 12:34

A sierściuchy jak stają na pustym przejściu dla pieszych to jest fajnie???niech tylko skręce kamerą to do ko.endy głównej i do mediów idą filmy

44


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat