"Mały Wiedeń" zabrzmiał w Muzeum

Muzeum Piotrków Poniedziałek, 22 kwietnia 20240
Za nami kolejny koncert z cyklu LIII Dni Muzyki Kameralnej, w minioną niedzielę na scenie w piotrkowskim Muzeum wystąpił zespół Impressja.

Ładuję galerię...

Arii z najpiękniejszych operetek świata można było posłuchać w piotrkowskim Muzeum w niedzielę (21.04.2024) podczas koncertu "Mały Wiedeń" zorganizowanego w ramach Dni Muzyki Kameralnej.

Fantastyczna ekipa, cudowna publiczność, frekwencja 150%, owacja na stojąco, bisy i niekończąca się sesja zdjęciowa. Dziękujemy za zaproszenie i... Do zobaczenia - skomentował zespół Impressja.

Przed bardzo licznie zgromadzoną publicznością wystąpił zespół Impressja w składzie:
Wiktoria Oleksińska - sopran
Marcin Pokusa - tenor
Paulina Grzybek - skrzypce
Paweł Łukasik - skrzypce

Mateusz Grzybek - kontrabas
Joanna Błażej - Łukasik - fortepian, słowo wiążące

 

Kolejny koncert z cyklu LIII Dni Muzyki kameralnej odbędzie się w niedziele (28.04.2024), na scenie wystąpi Katarzyna Glensk i Joanna Okoń podczas koncertu "Pejzaże Muzyki Polskiej". Wstęp na wydarzenie muzyczne jest bezpłatny.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat