Advertisement

Książka na weekend – romanse na jesienne wieczory

ePiotrkow Sobota, 10 września 20228650
Romanse, choć bardziej pasowałoby określenie powieści obyczajowe. Sprawdzą się w sam raz w długie jesienne wieczory. Ale żeby nie brakło dreszczyku emocji, postanowiliśmy dorzucić do zestawu także dobry kryminał. Wszystkie propozycje wyszły spod pióra polskich autorów.
fot. K. Żołądek fot. K. Żołądek

Pierwsza propozycja to książka Agnieszki Zakrzewskiej „Życie jak czekolada”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Filia. To opowieść o pasji i miłości ze szczyptą najróżniejszych smaków. I jest to ciąg dalszy z powieści „Rok na końcu świata”, czyli Sagi Czekoladowej, bo bohaterka książki prowadzi odziedziczoną cukiernię...

 

fot. K. Żołądek

 

Agnieszka Zakrzewska jest drawszczanką i podkreśla, że jest rówieśniczką zespołu Budka Suflera. Niedoszła prawniczka i emograntka z wyboru. Kocha ludzi, kolekcjonuje dobre chwile i od kilku lat pisze dla coraz szerszego grona czytelniczek. Jej najnowszej powieści Życie jak czekolada” możecie już szukać w księgarniach.

 

O tej książce można też posłuchać:

 


 


fot. K. Żołądek 


Druga propozycja to kryminał Marka Stelara zatytułowany „Krzywda”. Ukazał się niedawno nakładem wydawnictwa Filia. Jak twierdzi autor – poczucie krzywdy jest jak lawa w uśpionym wulkanie – gdy tylko znajdzie ujście, to spali wszystko na swojej drodze. I należy o tym pamiętać, gdy krzywdzi się inną osobę, bo prędzej czy później krzywda zacznie się domagać wyrównania.

 

Marek Stelar, ma już w swoim dorobku niejedną ciekawą książkę. To m.in. cykl mrocznych kryminałów „”Blizny”, „Sekta” i „Głębia”. Nie tak dawno ukazała się jego kolejna powieść zatytułowana „Skrucha”, a najnowszej zatytułowanej „Krzywda” możecie już szukać w księgarniach.

 

O książce można też było posłuchać w jednej z audycji w cyklu „Książka na weekend”:

 


 


fot. K. Żołądek 


Trzecia propozycja to powieść obyczajowa, w której poznamy Glorię. Wraz z młodszą siostrą wynajmuje mieszkanie w północnej części Wrocławia i od trzech lat pracuje w ekskluzywnym butiku swojego partnera, który posiada według niej tylko jedną wadę – żonę. Zakochana dziewczyna skrywa przed światem wstydliwy sekret dotyczący ich związku, mogąc jedynie liczyć na wsparcie najlepszej przyjaciółki. Jednak wszystko zmienia jeden wieczór, a właściwie dwa wyjątkowo mroźne, deszczowe popołudnia, kiedy to do przemoczonej kobiety pomocną dłoń wyciąga atrakcyjny nieznajomy. Opisana powyżej książka to „Spotkajmy się o północy” Aleksandry Rochowiak, która ukazała się nakładem wydawnictwa Filia.


Życzymy udanej i miłej lektury. Książki znajdziecie w księgarniach.

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat