Advertisement

Krzysztof Ciecióra wiceministrem rolnictwa

Strefa FMŁódzkie Wtorek, 09 listopada 2021373922
Krzysztof Ciecióra został wiceministrem rolnictwa i rozwoju wsi. Pochodzący z Radomska dotychczasowy wicewojewoda łódzki we wtorek rano odebrał nominację premiera Mateusza Morawieckiego z rąk wicepremiera Henryka Kowalczyka.
Krzysztof Ciecióra wiceministrem rolnictwa

Jak powiedział w rozmowie z naszym reporterem, w sprawach rolnictwa orientuje się od wielu lat i chciałby przyczynić się do rozwoju polskiej wsi.

Widzę kilka zagadnień, które mnie szczególnie interesują. To przede wszystkim skuteczna walka z ASF, wsparcie i realizacja polskiego holdingu spożywczego. Niezwykle istotnym zagadnieniem jest cyfryzacja w rolnictwie, która w dalszym ciągu kuleje. Szczególny nacisk chciałbym jednak położyć na rozwój, wsparcie i ochronę rodzinnych gospodarstw, bo to jest siła polskiego rolnictwa

- mówi Krzysztof Ciecióra.

 

Krzysztof Ciecióra jest pierwszym po 1989 roku reprezentantem Radomska w Rządzie Rzeczpospolitej. - To niezwykły zaszczyt, że jestem pierwszym reprezentantem Radomska w polskim rządzie. To też dodatkowo motywuje mnie do tego, aby jak najciężej pracować - dodaje.

 


Zainteresował temat?

3

3


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (22)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

zosia ~zosia (Gość)25.11.2021 13:10

Jako wicewojewoda łódzki bardzo dużo zrobił i osiągnął. Ok, były też potknięcia, ale kto ich nie ma? Nie myli się ten kto nic nie robi heh. Wydaje mi się, że i tutaj na tym stanowisku świetnie też sobie poradzi, bo zapału mu nie brakuje.

00


Mietek ~Mietek (Gość)13.11.2021 13:51

i to jest bardzo dobry wybór, bardzo duzo zrobił dla swojego regionu kiedy był wojewodą. Mlody człowiek i do tego rolnik! doskonale się sprawdzi na tym stanowisku.

00


miła ~miła (Gość)12.11.2021 13:32

Brawo! Gratki i wiele sukcesów życzę! A znając pana to na pewno się uda. Powiew świeżości potrzebny jest w tym resorcie. Fakt, że będzie miał pan pełne ręce roboty, ale na pewno zaradzi pan tym wszystkim problemom :) jestem tego pewna!!!

10


wolking ~wolking (Gość)11.11.2021 21:23

w końcu na stanowisku ktoś kto ma do tego kompetencje i siedzi w tym środowisku
szczerze kibicuję i życzę samych sukcesów

20


modd. ~modd. (Gość)11.11.2021 09:59

Szczególną uwagę zwraca Henryk Kowalczyk. Ostatnie wywody ekonomiczne minimum na Nobla i to nie piotrkowskiego.

01


1989 ~1989 (Gość)09.11.2021 15:03

Po co harować, wypruwać sobie żyły żeby utrzymać rodzinę na jakimś godnym poziomie.
Mogłem po studiach pójść w politykę, ciepłe posadki, raz się będzie za Gowinem, teraz za Kowalczykiem a później się zobaczy gdzie się wkręcić.

121


Milfior ~Milfior (Gość)09.11.2021 19:18

Bardzo dobrze to młody człowiek ,więc ma zupełnie inne myślenie, po drugie jest rolnikiem więc dobrze sie na tym zna , więc wie jak ma działać żeby było dobrze.

42


goœć_rolnik ~goœć_rolnik (Gość)11.11.2021 07:54

Przyboczny partii Gowina, trzeba zwracać szczególną uwagę na jego zachowanie, ponieważ partia ta niezbyt była lojalna .

10


klkl ~klkl (Gość)10.11.2021 23:36

Nie ma lepszego kandydata na to stanowisko jak właśnie rolnik który sam doświadcza trudów prowadzenia gospodarstwa rolnego w Polsce. Wie jakie z jakimi problemami borykają się rolnicy

30


goœć_zenek ~goœć_zenek (Gość)10.11.2021 12:07

Proszę proszę, kogo my tu mamy? Wreszcie swój człowiek zajmie się naszymi problemami. Mam nadzieję, że jako rolnik z krwi i kości stawi czoła większości naszych problemów :) liczę na to!

32


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement