Advertisement

Krzysztof Ciecióra wiceministrem rolnictwa

Strefa FMŁódzkie Wtorek, 09 listopada 2021397622
Krzysztof Ciecióra został wiceministrem rolnictwa i rozwoju wsi. Pochodzący z Radomska dotychczasowy wicewojewoda łódzki we wtorek rano odebrał nominację premiera Mateusza Morawieckiego z rąk wicepremiera Henryka Kowalczyka.
Krzysztof Ciecióra wiceministrem rolnictwa

Jak powiedział w rozmowie z naszym reporterem, w sprawach rolnictwa orientuje się od wielu lat i chciałby przyczynić się do rozwoju polskiej wsi.

Widzę kilka zagadnień, które mnie szczególnie interesują. To przede wszystkim skuteczna walka z ASF, wsparcie i realizacja polskiego holdingu spożywczego. Niezwykle istotnym zagadnieniem jest cyfryzacja w rolnictwie, która w dalszym ciągu kuleje. Szczególny nacisk chciałbym jednak położyć na rozwój, wsparcie i ochronę rodzinnych gospodarstw, bo to jest siła polskiego rolnictwa

- mówi Krzysztof Ciecióra.

 

Krzysztof Ciecióra jest pierwszym po 1989 roku reprezentantem Radomska w Rządzie Rzeczpospolitej. - To niezwykły zaszczyt, że jestem pierwszym reprezentantem Radomska w polskim rządzie. To też dodatkowo motywuje mnie do tego, aby jak najciężej pracować - dodaje.

 


Zainteresował temat?

3

3


Advertisement
Advertisement

Komentarze (22)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)09.11.2021 22:52

A co konkretnie wypracował ten pan przez ostatni czas ?? Pytam poważnie, bo jak wyjdzie do swojej roboty chociażby murarz to jego robotę widać gołym okiem, jak do roboty weźmie się pilarz to jego robotę też widać- jak wyglądają owoce pracy pana Cieciury ??
Kiedy urząd marszałkowski woj. łódzkiego zajmie stanowisko w sprawie wyłudzenia dotacji na przedszkola ??

40


zestresowany ~zestresowany (Gość)10.11.2021 08:16

Na pewno czeka go bardzo ciężka praca, bo rolnictwo przynajmniej to mało obszarowe zostało doszczętnie zniszczone. Brak opłacalności i brak perspektyw rozwoju. Poprzednik minister rolnictwa Pan Grzegorz Puda obiecywał emeryturę dla rolników bez (pozbywania się) przekazywania gospodarstwa. Były szumne zapowiedzi, z których nic nie wyniknęło.

31


p#leek ~p#leek (Gość)10.11.2021 01:37

Świat idzie do przodu, cyfryzacja jest wszędzie a rolnictwo nadal w czasach PRL-u. Dobrze że w resorcie pojawił się ktoś młody z aktualnym spojrzeniem na świat, może tam niezłą rewolucje spowodować

33


Daniel ~Daniel (Gość)09.11.2021 15:40

Co to ma wspólnego z Piotrkowem? Stop PiSu w Piotrkowie

38


... ~... (Gość)09.11.2021 15:32

A on nie był w Porozumieniu? Stołeczek za zmianę barw partyjnych?

112


No przecież wiadomo ~No przecież wiadomo (Gość)09.11.2021 13:23

... że się orientuje ws. rolnictwa. Przecież niekompetentnego nie zrobiliby ministrem, no bo jak to????

90


siwy ~siwy (Gość)09.11.2021 15:10

A mnie ta informacja bardzo cieszy, Ciecióra jest rolnikiem od urodzenia, więc na pewno murem stanie za rolnikami i nie da ich skrzywdzić

23


ja ~ja (Gość)09.11.2021 10:58

Cyfryzacja w oborze: stosunek wagowy i objętościowy krowich odchodów w chowie wielostanowiskowym i wolnym...
Albo: natężenie ryczenia, a wydajność krów mlecznych.

44


nnn. ~nnn. (Gość)09.11.2021 10:38

I tak się w Polsce robi karierę. Trzeba wiedzieć kto jest na topie. Długo pewnie nie będzie tym "dostojnikiem" ,ale w papierach będzie ładnie wyglądało....Czy na rolnictwie się zna? Na pewno wie ,że mleko nie powstaje w marketach. Poza tym Agrounia się nim niedługo "zajmie".

113


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat