Kolejny wypadek przy Lidlu

Czwartek, 14 marca 202453
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorek po godzinie 16 na ulicy Kostromskiej w Piotrkowie.

Ładuję galerię...

Tym razem zderzyły się tam hyundai elantra i renault fluence.

 


Na miejscu konieczna była interwencja ratowników medycznych.

 

Tak jak wielokrotnie pisaliśmy, schemat pozostaje ten sam. Jeden z kierowców jedzie ulicą Kostromską, drugi zaś wykonuje manewr skrętu z lub na parking - dochodzi do kolizji. O problemie w tym miejscu czytelnicy informują od lat, lecz do dziś nic się nie zmieniło.

 


Skręt do marketu jest zablokowany.

POLECAMY


Zainteresował temat?

7

3


Komentarze (53)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jurek_staremiasto ~Jurek_staremiasto (Gość)15.03.2024 13:36

Ja proponuję, żeby nadzór nad drogami pełnił Aero Klub Piotrkowski. Tak nisko nad ziemią napierdzielają od rana do wieczora tym zestarzałym, odkupionym od niemców helikopterem, że może wzięli by się za coś pożytecznego. A tak to tylko latają bez celu i robią hałas, aż można się nabawić problemów ze słuchem... BURACTWO.

61


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)17.03.2024 14:09

Zrobić zakaz wjazdu od Kostromskiej i wjeżdżać od ul Sikorskiego i problem z głowy.

02


go?ć_edzia ~go?ć_edzia (Gość)16.03.2024 14:40

Zabierać prawka jak nie potrafią jeździć. A jak chcą szybko zakupy robić niech sobie Glovo zamówią.

31


Lov Pto ~Lov Pto (Gość)16.03.2024 08:51

Usunć ten wyjazd

32


Waldek56 ~Waldek56 (Gość)15.03.2024 08:48

Zamknijmy lotniska i autostrady oraz wesołe miasteczka ? bo ludzie giną
Bałwany jeździć nie potrafią ? co za durne komentarze

103


Zgrywus ~Zgrywus (Gość)14.03.2024 17:45

Pospiech i sraczka to są przyczyny w tym miejscu,ludzie nie potrafią jeździć,celowo nie napisałem "kierowcy"

234


Lily ~Lily (Gość)15.03.2024 10:22

Ustawienie nakazu skrętu w prawo przy wyjeździe z Lidla na Kostromską i wymalowanie ciągłej linii nic nie da. Na Wojska Polskiego pod "siódemkami" jest ciągła a cymbały i tak skręcają i blokują całe skrzyżowanie. Wczoraj paniusia z Wierzejskiej wyjeżdżała na Wyzwolenia w lewo, mimo że jest tam nakaz skrętu w prawo. Zablokowała na długo Wierzejską, a wystarczyłoby objechać rondo i po sprawie.

71


xyzop ~xyzop (Gość)15.03.2024 13:32

To może niech pracownice z urzędu pracy na zmianę stają tam i kierują ruchem. Jakiś grafik stworzyć. Na zmianę z pracownikami szpitala może niech kierują ruchem i będzie wszystko jak należy. Myślę, że to byłaby DOBRA ZMIANA.

40


musi ~musi (Gość)14.03.2024 18:15

Musi bo wszyscy, a w szczególności ZDiUM ze złotoustym na czele i włodarze z K.Ch na czele mają gdzieś bezpieczeństwo drogowe i dobrą organizację dróg. Dopóki nikt nie zginie za sprawą ignorancji drogowców to wszyscy nadal będą w letargu Sprawa tu jest BANALNIE prosta - wystarczy tylko postawić nakaz skrętu w prawo przy wyjeździe na Kostromską. W miarę możliwości dobrze byłoby wybudować zjazd do sklepu z Sikorskiego. Ale rządzący mają wszystko gdzieś, drogi dziurawe, wiecznie niedziałające oświetlenie w nocy, sekundników nie ma, ale za to są posadzone krzaki w klombach. To miasto dawno przestało opiekować się mieszkańcami, czas 7 kwietnia zrobić porządek zanim od niekompetencji zarządców dróg ktoś straci życie!

158


goœć_zenon ~goœć_zenon (Gość)15.03.2024 09:51

W innych miastach wychodzi się na przeciw potrzebom, u nas jakby kamień w wodę, udaję się, że nie ma problemu. Dopiero jak ktoś zginie to może ZDium sie obudzi. Tylu fachowców mówiło, że to jest niebezpieczny wyjazd, a pan Szokalski twierdzi, że głupi kierowcy nie potrafią jeździć. A może to pan Szokalski nie ma wyobraźni...

64


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat