Jedziesz do Tomaszowa? Utrudnienia na DW 713

Strefa FMTomaszów Środa, 06 stycznia 202115
Jeżeli planujecie wybrać się do Tomaszowa, musicie liczyć się z utrudnieniami na drodze wojewódzkiej 713. Już teraz ruch odbywa się naprzemiennie w dwóch miejscach, a od 12 stycznia dojdzie kolejne "wahadło”.
fot. pixabay.com / tookapic fot. pixabay.com / tookapic

W najbliższy wtorek ruch naprzemienny będzie obowiązywał także na moście na Pilicy. - W związku z prowadzoną rozbudową drogi wojewódzkiej 713 w Tomaszowie, 12 stycznia planujemy rozpoczęcie prac związanych z remontem mostu, przez co ruch na tym obiekcie będzie odbywać się wahadłowo. Przypomnę, że nadal ruch naprzemiennie odbywa się na ulicach Opoczyńskiej i Mireckiego, gdzie usuwane są kolizje i wymieniana jest konstrukcja jezdni. Za powstałe utrudnienia przepraszamy - mówi Marcin Nowicki z Zarządu Dróg Wojewódzkich w Łodzi.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (15)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

znak zapytania ~znak zapytania (Gość)06.01.2021 12:11

Ale po co miałbym jechać do Tomaszowa ? No po co ?

51


gość_gimbaza ~gość_gimbaza (Gość)06.01.2021 12:52

Jehałam tom drogom w 98roku.

14


gość_dżordż ~gość_dżordż (Gość)06.01.2021 13:57

Planuje jehadź tom drogom za rok albo dwa

13


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat