Dokąd po podstawówce, czyli jak dobrze wybrać szkołę średnią

Czwartek, 28 maja 20201
Nieuchronnie się zbliża dzień, w którym ósmoklasiści będą musieli wybrać szkołę średnią. Jak to zrobić? Przede wszystkim trzeba myśleć o przyszłości, która jest niepewna i będzie zmieniać się dużo bardziej dynamicznie niż teraźniejszość. Rozwój nowoczesnych technologii już teraz nie pozwala z większą dokładnością przewidzieć przyszłości rynku pracy, ale co do jednego eksperci są zgodni - żeby przetrwać, będziemy musieli być bardziej wszechstronni i elastyczni, bo częściej będziemy musieli się przekwalifikowywać.

Ładuję galerię...

Technikum - wybierz przyszłość, elastyczność i konkurencyjność


Nie bez powodu technika stają się coraz bardziej popularne. Chłodna, racjonalna kalkulacja podpowiada, żeby nie spędzać czterech lat w liceum, po którym jedynym sensownym wyjściem jest pójście na studia, ale zamiast tego wybrać technikum i w podobnym czasie zdobyć średnie wykształcenie, praktyczny zawód, niezależność finansową i być bardziej konkurencyjnym na rynku pracy. A mając takie wykształcenie, oczywiście można pójść na studia i zacząć pracować jednocześnie. Wybór technikum to lepsze, bardziej opłacalne i produktywne wykorzystanie czasu spędzonego w szkole średniej, a powiedzenie "czas to pieniądz" stało się prawdziwe jak nigdy dotąd.

 

TEB Technikum - nowoczesna szkoła


Wraz ze zmieniającym się światem zmieniamy się my i sposób, w jaki się uczymy. Żeby edukacja była dobra i skuteczna, muszą jej towarzyszyć skrojony na miarę czasów program nauczania, jakość kształcenia i narzędzia sprzyjające lepszemu i szybszemu przyswajaniu wiedzy. Takie jest właśnie TEB Technikum.


"Fun i nauka zawsze razem" to motto TEB Technikum, które nie tylko nowocześnie uczy, ale też zapewnia doskonałą atmosferę w szkole, a znane jest chyba głównie jako szkoła, która podbiła serca swoich uczniów klasami e-sportowymi, oferując zajęcia przygotowujące do kariery w e-sporcie. Są one prowadzone przez profesjonalną kadrę z ogromnym doświadczeniem w branży i oparte na kompleksowym i praktycznym programie nauczania. Do tego wszystkiego - dzięki patronatowi firmy MSI - uczniowie mają do dyspozycji supernowoczesny sprzęt gamingowy. Bardzo dobre wyniki osiągane w różnych konkursach międzyszkolnych potwierdzają skuteczność wprowadzenia unikalnego programu do oferty TEB.


Poza e-sportem do pracy w branży komputerowej i pod skrzydłami Cisco Networking Academy rozwijają się technicy programiści (nowość na rynku!), a każdy przyszły technik informatyk korzysta z technologii chmurowych Microsoft. Z kolei jeśli ktoś planuje zostać technikiem reklamy, ucieszy go na pewno rozbudowany i nowoczesny program nauczania grafiki i wykorzystywania mediów społecznościowych w działaniach marketingowych.


Nowoczesne podejście do nauczania w TEB Technikum obejmuje również zawody spoza ogólnie pojętej branży komputerowej. Na przykład kierunek technik fotografii i multimediów jest objęty patronatem firmy Canon, dzięki czemu uczniowie uczą się zawodu na supernowoczesnym, zaawansowanym sprzęcie i pracują w świetnie wyposażonych pracowniach. Z kolei technik usług fryzjerskich to klasa patronacka Schwarzkopf Professional, która korzysta z najlepszych na rynku produktów kultowej i znanej na całym świecie marki, a nauka zawodu ciągle nadąża za aktualnymi trendami. Inne atrakcyjne kierunki w ofercie to m.in. technik rachunkowości czy technik logistyk. Do tego wszystkiego uczniowie biorą udział w licznych, darmowych szkoleniach i otrzymują certyfikaty zwiększające konkurencyjność na rynku pracy.

 

Przyszłość jest teraz - wybierz TEB Technikum


Nie ma chyba wyborów, które mocniej kształtują przyszłość niż wybór szkoły. Dlatego przyszłość jest teraz. Dzięki nowoczesnej nauce w TEB Technikum przyszłość naszych uczniów i ich wejście w dorosłość to pełna pozytywnych wrażeń podróż i jednocześnie solidna, skuteczna edukacja. Chcesz się z nami uczyć? Zapisz się już dzisiaj. I nie zwlekaj zbyt długo, bo później może zabraknąć miejsc!

Aby się zapisać wystarczy podanie (na druku szkoły) oraz kopia świadectwa. Zapisy odbywają się w sekretariacie szkoły w Piotrkowie, ul. Polna 13/13A (budynek ER-MED).


Jeśli nie chcesz lub nie możesz do nas przyjść, zapisz się bez wychodzenia z domu na stronie (link: technikum.pl/zarezerwuj-miejsce/)
Do zobaczenia!

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dokąd? ~dokąd? (Gość)14.06.2020 08:16

a do pracy, by wyrobić sobie na emeryturkę

00


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat