Advertisement

Bazarek charytatywny „Dla Mai” już w weekend

ePiotrkowRegion Środa, 20 stycznia 20214
W najbliższy weekend (22 - 24 stycznia) w budynku OSP w Biskupiej Woli (gm. Czarnocin) odbędzie się Bazarek Charytatywny dla Mai Kwiatkowskiej. Dziewczynka niemal od urodzenia choruje na rdzeniowy zanik mięśni SMA1. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na terapię genową bardzo drogim lekiem, którego koszt to ponad 9 milionów złotych.
fot.: UG Czarnocin fot.: UG Czarnocin

 

Na Bazarku można będzie kupić: pyszne domowe wypieki, nowe ubrania, gry, zabawki, artykuły szkolne, książki, obrazy, artykuły gospodarstwa domowego oraz wiele innych rzeczy które mogą stanowić np. upominek dla Babci lub Dziadka w związku z obchodzonym w tym tygodniu świętem. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie Mai. Do włączenia się w organizowaną akcję zapraszają: szukająca pomocy rodzina chorej Mai, wolontariusze i wójt gminy Czarnocin Roman Miksa. - Bardzo serdecznie zapraszam, a wręcz proszę o udział w tej szlachetnej akcji wszystkich, którzy chcieliby pomóc w walce o zdrowie i życie wspaniałej małej dziewczynki – zaprasza gospodarz gminy. 

 


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_lilka ~gość_lilka (Gość)20.01.2021 14:11

A kto będzie piekł te ciasta bo to różnica

02


gość_aaaaa ~gość_aaaaa (Gość)20.01.2021 20:51

Fajna akcja,oby więcej takich.

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat