Reklama

Archiwiści będą świętować swój dzień

Archiwum Państwowe Piotrków Środa, 29 września 202116057
Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza mieszkańców regionu na dzień otwarty, który odbędzie się w czwartek (30 września), w siedzibie instytucji przy ul. Jerozolimskiej 29. Hasło tegorocznych obchodów brzmi: "Archiwum – zasobny skarbiec dziejów".
fot.: K. Żołądek

W związku z przypadającą w tym roku 230. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz w nawiązaniu do postaci ojca polskiej numizmatyki, piotrkowianina, Kazimierza Stronczyńskiego, archiwiści zapraszają m.in. na warsztaty numizmatyczne, a także wiele innych atrakcji.

 

Impreza rozpocznie się o 9.00. Jej szczegółowy plan znajdziecie na plakacie:

 


Zainteresował temat?

2

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

? ~? (Gość)29.09.2021 13:52

Super, tylko dla kogo taka impreza o tej porze? Uczciwy człowiek o tej porze pracuje... może przyjdzie paru emerytów lub bezrobotnych? Naprawdę, kolejny rok to samo, nie da się takich imprez robic w godzinach popołudniowo - wieczornych lub w sobotę/ niedzielę?

70


Bolo ~Bolo (Gość)30.09.2021 09:11

atrakcje dla bezrobotnych... reszta przeczyta se tylko plakat

20


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat