7. Wigilia z Serca. Zebrane zostaną pieniądze na leczenie młodej Julki

Region Czwartek, 30 listopada 20236
Wyjątkowa akcja charytatywna pn. Wigilia z Serca będzie miała już swoją 7. odsłonę. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę (03.12) o godz. 16. Dochód z tegorocznej akcji charytatywnej zostanie przekazany na leczenie młodej mieszkanki z Sulejowa – Julii Klińskiej, która walczy z nowotworem.
fot.: sulejow.pl fot.: sulejow.pl

Podczas aukcji będzie można wylicytować wiele ciekawych przedmiotów, ale także usług. Wojciech Ostrowski, burmistrz Sulejowa zaoferuje możliwość wcielenia się w jego rolę. Przez jeden dzień zwycięzca tej konkretnej licytacji będzie mógł „rządzić” gminą Sulejów.

Dziękuję organizatorom tej szlachetnej inicjatywy i zachęcam do licytowania. Każdy z nas może pomóc naszej małej mieszkance - powiedział Wojciech Ostrowski.

W ubiegłym roku najwyższą kwotę (2 tysiące złotych) zaoferowano podczas licytacji obrazu, który specjalnie z tej okazji namalowała Nina Taraska-Pyzia. W tym roku będzie można nabyć kolejne dzieło tej artystki. 

 

Wśród wielu rzeczy na aukcji wystawione zostaną m.in. makieta kolejki wąskotorowej, koszulka Mikołaja Sawickiego, siatkarza Trefla Gdańsk, z jego autografem i podpisami innych zawodników tej drużyny.

 

Na przybyłych mieszkańców będzie czekać wiele atrakcji, które przygotują organizatorzy. Wystąpią uczniowie i podopieczni, uczęszczający do jednostek oświatowych z terenu gminy Sulejów. Przybyli spróbują potraw wigilijnych wykonanych przez panie i panów z kół gospodyń wiejskich. Także odbędzie się kiermasz bożonarodzeniowy oraz kiermasz książek, które do 2 grudnia można przynosić do siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sulejowie.  

 

 

Tegoroczna Wigilia z Serca rozpocznie się o godzinie 16:00 w hali w hali sportowej przy ul. Koneckiej 45 w Sulejowie. W zorganizowaniu zbiórki pomogą przedstawiciele Fundacji Trzewiczek.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

cyrulik ~cyrulik (Gość)30.11.2023 10:59

Ci, co zarabiają 25 tysi na miesiąc pewnie dorzucą najwięcej?

61


gian ~gian (Gość)30.11.2023 22:33

Niech każdy wrzuci przysłowiwy choćby " wdowi grosz" :) trzymam kciuki.

40


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat