Advertisement

Kamil Majchrzak tenisowym mistrzem Polski!

ePiotrkowKraj Piątek, 16 lipca 202125323
Kamil Majchrzak w piątek zdobył złoty medal 95, Narodowych Mistrzostw Polski w tenisie. 25-letni, najwyżej rozstawiony w turnieju tenisista w finale pokonał 7:6 (7-4), 6:1 broniącego tytułu Kacpra Żuka.
fot. media społecznościowe Kamila Majchrzaka fot. media społecznościowe Kamila Majchrzaka

- Było to bardzo trudne spotkanie. Znamy się dobrze, trenujemy razem. Ani ja, ani Kacper nie mieliśmy jak się zaskoczyć, chociaż to był nasz pierwszy oficjalny mecz. Wyniki, które Kacper robił przez ostatnie 1,5 roku, pokazują jak dobrym jest tenisistą i jak bardzo się rozwija, dogania mnie i mam nadzieję, że w perspektywie czasu również Huberta Hurkacza. Dzisiaj było dużo szachów, decydowały detale i poszczególne punkty - powiedział po zdobyciu tytułu Kamil Majchrzak. 

 

Był to ostatni turniej piotrkowianina przed Igrzyskami Olimpijskimi. - W Tokio będę musiał się przestawić na inną nawierzchnię. Gram dobrze w tenisa, mam bardzo dobre dwa miesiące. Liczę, że będę w stanie zamieszać. Każdy tenisista prędzej czy później będzie musiał rozegrać turniej życia i być może to właśnie ja będę w stanie powalczyć o strefę medalową - mówi z nadzieję świeżo upieczony mistrz Polski. 


Zainteresował temat?

3

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)18.07.2021 01:17

Usnąć można na meczu tenisa, nie to co ma zawodach zapaśniczych

01


!!! ~!!! (Gość)17.07.2021 11:24

Brawo Kamil!

40


Kibic z PT ~Kibic z PT (Gość)17.07.2021 00:01

Gratulacje Kamil! Fantastyczny mecz! Powodzenia na igrzyskach!

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat