Zmiana lidera

OSiR Poniedziałek, 15 kwietnia 20240
Już na początku rewanżowej rundy Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej zanotowano sporą niespodziankę. Prowadzący w tabeli aktualny mistrz Barwil – Omega przegrał z Met Stalem. Potknięcie lidera wykorzystała Starówka
Zdj. Kasia Sianos (OSiR) Zdj. Kasia Sianos (OSiR)

Barwil – Omega przegrał po raz drugi w tym sezonie. Tym razem z Met Stalem 3:5. Ta porażka kosztowała utratę miejsca pierwszego na rzecz  Starówki, która w tej chwili wyszła na prowadzenie z przewagą jednego punktu.

Na trzecim miejscu z dwupunktową stratą do lidera znajdują się MJ Meble Na Wymiar, a na czwartym z takim samym dorobkiem Prym – Galeria Wnętrz.

Pierwsze dwie kolejki rundy wiosennej przyniosły bardzo wysokie zwycięstwa drużyn wyżej notowanych nad ligowymi słabeuszami: Eko Luk pokonał Trybunał Piotrków 14:2, KSTR Flexipal rozgromił PWiK 11:0, a Meble Na Wymiar zwyciężyły Golden Boizz 6:1. Ale takich wyników było więcej, co pokazuje  że różnice poziomów nadal są dość duże.

Mecze ALPN odbywają się w weekendowe poranki na bocznych boiskach stadionu miejskiego w Piotrkowie. Organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat