Jaka pogoda w pierwszy weekend 2022 roku?

Strefa FMRegion Piątek, 31 grudnia 202110020
Ostatnie dni 2021 roku przyniosły nagłe ocieplenie i opady deszczu. A jak będzie w sobotę i niedzielę?
fot.: freepik.com

Koniec starego i początek nowego roku niezwykle ciepły - prognozuje Michał Sowała z Łowców Burz Łódzkie. - Szczególnie ciepło zapowiada się sylwestrowa noc - temperatura będzie rosnąć systematycznie przez cały piątek, by z piątku na sobotę osiągnąć maksimum - około 10ºC. Wysoka temperatura utrzyma się również w sobotę i niedzielę - w oba te dni w ciągu dnia do 8-9 stopni, jedynie noc z soboty na niedzielę nieco chłodniejsza.

Nie będzie to słoneczny i spokojny czas. Zarówno w piątek, sobotę jak i niedzielę czekają nas opady deszczu. Dodatkowo musimy spodziewać się dość silnego wiatru, zwłaszcza w piątek, noc sylwestrową oraz sobotę. Na większe przejaśnienia niestety nie możemy liczyć w ten weekend.
Czy i kiedy powróci mroźna i śnieżna zima? Po weekendzie zapowiadane jest ponownie ochłodzenie, ale temperatury nadal mają pozostać dodatnie.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat