Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie zaprasza na wystawę prac malarskich i graficznych, który odbędzie się w piątek (21 listopada) w ODA przy ul. Sieradzkiej. Początek o godz. 19.00.
Od wielu lat w całej Europie trzeci czwartek listopada obchodzony jest jako Święto Wina.
W tym dniu otwierane są i kosztowane wina Beaujolais Nouveau z nowego rocznika. Przyłączając się do tej tradycji, organizatorzy: Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto, Stowarzyszenie Old Town Jazz, SKYY Pub, zapraszają na imprezę okolicznościową Wino&Jazz 2014.
Mamy nowych radnych i starego-nowego prezydenta. Czym powinni się zająć w pierwszej kolejności?
Mamy oficjalne wyniki wyborów do Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
W sobotnią noc o godzinie 3.40 czterech młodych ludzi w bardzo dobrych nastrojach wracało ulicą Zamurową w Piotrkowie z imprezy...
Wciąż nie ma oficjalnych wyników wyborów. W przypadku nowego składu Rady Miasta w Piotrkowie pozostają nam więc jedynie dywagacje.
W poniedziałek (17 listopada) o godzinie 12.00 w piotrkowskim magistracie kwiatami i gratulacjami przywitano prezydenta Krzysztofa Chojniaka.
Będzie druga tura wyborów na burmistrza Sulejowa. 30 listopada zmierzą się dotychczasowy burmistrz Stanisław Baryła i Wojciech Ostrowski.
W Wolborzu wybory na burmistrza nierozstrzygnięte. W drugiej turze zmierzą się Elżbieta Ościk i Andrzej Jaros.
Około 250 uczestników ruszyło dziś (15 listopada) z pl. Czarnieckiego w Piotrowie na kolejny, 45. już Rajd Parasolowy, którego organizatorem jest Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Rawity Witanowskiego w Piotrkowie.
Fot. A. Wiktorowicz