Artykuły do tagu: przystanki

660 mln złotych na powrót linii kolejowej Piotrków-Bełchatów
Coraz bliżej powrotu linii kolejowej Piotrków Trybunalski-Bełchatów. W poniedziałek na nieczynnym obecnie przystanku Bełchatów Miasto, została podpisana umowa na dokumentację projektową modernizacji i elektryfikacji linii Piotrków Trybunalski-Bełchatów z budową odcinka do Bogumiłowa. Ma to kosztować ponad 660 mln złotych.
Wandale niszczą Piotrków [ZDJĘCIA]
Powywracane kosze na śmieci, połamane ławki, pomazane mury - to tylko niektóre przykłady wandalizmów, jakie w ciągu ostatnich miesięcy można zauważyć w Piotrkowie. Chuligani znów w sposób szczególny upodobali sobie wiaty przystankowe.
Dewastacja wiat przystankowych znów przybiera na sile
Oblewanie olejem silnikowym, tłuczenie szyb kilka razy w miesiącu, rysowanie ostrymi przedmiotami czy malowanie farbami i sprayem - to tylko niektóre „wyczyny" wandali niszczących wiaty przystankowe w Piotrkowie.
Wiaty przystankowe zdezynfekowane
W Piotrkowie Trybunalskim zakończyła się akcja mycia i dezynfekowania wiat przystankowych należących do miasta. Zadanie objęło swoim zasięgiem blisko 100 takich miejsc.
W Piotrkowie dezynfekują wiaty przystankowe
Blisko 100 wiat przystankowych w Piotrkowie zostanie zdezynfekowanych. Prowadzone prace mają ograniczyć możliwość rozprzestrzeniania się koronawirusa.
W Rozprzy odświeżyli przystanki
Wiaty i przystanki autobusowe w Rozprzy są już jak nowe. Część z nich została odmalowana, a ze wszystkich usunięto śmieci, po czym całość została zdezynfekowana.
Dezynfekcja na przystankach w Piotrkowie
By zmniejszyć ryzyko zakażenia koronawirusem, na miejskich przystankach przeprowadzana była w środę dezynfekcja. - Czujemy się w obowiązku zapewnić bezpieczeństwo pasażerom komunikacji miejskiej. Skoro wymagamy od mieszkańców zachowania warunków higieny, to sami musimy zabezpieczyć je w jak najszerszym zakresie – mówi Karol Szokalski, dyrektor Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.
Nieużywane przystanki przy Alei 800-lecia
Mieszkańcy Piotrkowa zauważyli, że przy Alei 800-lecia znajdują się cztery zatoki postojowe i wiaty przystankowe, ale kursuje tamtędy zaledwie jeden autobus. Dlaczego?
Betonowe kosze stanęły przy kolejnych przystankach
Dokładnie 61 betonowych koszy na śmieci stanęło przy kolejnych przystankach na terenie gminy Wola Krzysztoporska. Wcześniej postawiono je w 30 innych miejscach.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat