Artykuły do tagu: propozycja

Na stadionie będzie można pobiegać za darmo?
Bieżnia na Stadionie Miejskim za darmo... dla wszystkich amatorów biegania?
Rondo „WWW” chcą nazwać imieniem ks. Pecolta
O nadanie rondu u zbiegu ulic Wolborskiej, Wyzwolenia, Wierzejskiej, Rzemieślniczej imienia księdza prałata Tadeusza Pecolta wnioskuje Rektorat Kościoła Panien Dominikanek w Piotrkowie.
W tym tygodniu ważne decyzje w sprawie OFE. - Wielu piotrkowian dzwoni do mojego biura z pytaniami i swoimi propozycjami zmian - mówił podczas konferencji prasowej poseł ziemi piotrkowskiej Artur Ostrowski.
Ostatnia kadencja prezydenta?
PiS proponuje, aby wójt, burmistrz czy prezydent mógł pełnić swoją funkcję tylko przez dwie kadencje. Gdyby zmiany weszły w życie, Krzysztof Chojniak nie mógłby kandydować ponownie w 2014 roku.
Piotrków: Starostę wybiorą mieszkańcy?
Być może już za 3,5 roku starostę piotrkowskiego wybiorą mieszkańcy powiatu. Polska Jest Najważniejsza proponuje bowiem w swoim programie bezpośrednie wybory tych, którzy zarządzają powiatami. Pomysł popierają wójtowie Aleksandrowa i Rozprzy, a także sam starosta. Ale nie wszystkim przypadł on do gustu. – Jak nie śnieży, to lepiej nie regulować – ocenia krótko i dobitnie Paweł Ciszewski z PO. Decyzję w tej sprawie musi jednak podjąć Sejm.
Kampania wyborcza jeszcze się nie rozpoczęła, a już pojawiają się propozycje zmian m. in. w zakresie bezpieczeństwa obywateli. Według jednej z koncepcji - w Polsce mieszkańcy wsi i mniejszych miejscowości mogliby wybierać szeryfa.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat