Piotrkowskie drużyny piłkarskie wywalczyły w ten weekend 4 punkty. Polonia zremisowała na własnym boisku z MKP Borutą Zgierz 2-2 (2-1). Z kolei Concordia pokonała w Piotrkowie Ceramikę Opoczno 2-1 (0-1).
Tomaszowscy kryminalni przechwycili ponad 8 kilogramów narkotyków, których wartość czarnorynkowa wynosi 240 tysięcy złotych.
Kilkanaście ofiar to skutek wypadku, do którego doszło na przejeździe kolejowym w Piotrkowie...
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, w środę 8 października w godzinach 6.00 – 22.00 w ramach ogólnopolskiej akcji prowadzili działania pod kryptonimem „TRUCK”.
Młodzież z Woli Krzysztoporskiej postanowiła poznać sąsiednią gminę, i to w całkiem nowy sposób.
Śmiertelne potrącenie na ul. Fabrycznej w Tomaszowie. Do zdarzenia doszło dziś rano.
Pracownicy naukowi Instytutu Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN są zgodni, że powiat piotrkowski ma zasoby, dzięki którym można, w sposób niezagrażający środowisku, produkować ciepło.
W poniedziałek, 6 października o godzinie 14.30 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał informację, że na ulicy Polnej mężczyzna zaatakował 87-latkę.
We wtorek, 7 października około godziny 15.20 w Kolonii Ręczno doszło do wypadku drogowego.
Nie dość że kompletnie pijany, to jeszcze próbował przekupić policjantów. Mundurowi na tysiąc złotych się nie połaszczyli, o sprawie zawiadomili prokuraturę. Mężczyzna zanim usłyszał zarzuty musiał najpierw wytrzeźwieć.