... na razie jeszcze nie w Piotrkowie. 25 nowych hybrydowych autobusów wyjedzie od 1 stycznia 2018 roku na ulice Tomaszowa. Co ważne mieszkańcy posiadający Kartę Tomaszowianina nie zapłacą za przejazd ani grosza. W czwartek odbyła się konfrencja prasowa podczas której zaprezentowano nowoczesne pojazdy.
Dwie osoby zostały ranne w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych na DK 91, na wysokości skrzyżowania ulic Krakowskie Przedmieście i Moryca.
Chcieli pomóc bezdomnym, a zatrzymali trzech młodych mężczyzn, przy których znaleźli marihuanę. Policjanci zabezpieczyli w sumie 46 gramów narkotyku.
To będzie pierwsze Boże Narodzenie sześciu rodzin z Uzbekistanu i Kazachstanu, które w tym roku osiedliły się w naszym mieście. W czwartek w Miejskiej Bibliotece Publicznej piotrkowscy repatrianci spotkali się z przedstawicielami Urzędu Miasta. Były prezenty, świąteczne życzenia, wspólne zdjęcia przy choince.
Mijający rok dla Piotrkowa i jego mieszkańców przebiegał pod znakiem obchodów 800-lecia miasta. Jubileusz uhonorowany został również przez Archiwum Państwowe w formie bogato ilustrowanej, okolicznościowej publikacji.
Czy w Al. Sikorskiego przy wjeździe do Piotrkowa znów będzie funkcjonować stacja paliw? Nie wyklucza tego spółka PKN Orlen.
AKS MADEJ WRESTLING TEAM z piątym zwycięstwem w obecnym sezonie PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Wyjazdowa wygrana 30:8 z zespołem Lotto Zapasy Bydgoszcz oznacza, że broniąca tytułu drużyna z Piotrkowa Trybunalskiego zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie A i w półfinale zmierzy się z KS Budowlani Łódź.
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie wspólnie z Dziennym Domem Pomocy Społecznej w Piotrkowie jak co roku organizują spotkanie wigilijne dla mieszkańców.
Bełchatowska policja poszukuje świadków potrącenia 55-letniego mężczyzny przez motorowerzystę. Sprawca nie udzielił poszkodowanemu pomocy i uciekł z miejsca zdarzenia.
74-latek wybrał się na spacer w lesie. Gdy nie wracał, zaniepokojona rodzina zawiadomiła policję, która rozpoczęła poszukiwania mężczyzny. Został odnaleziony w ostatniej chwili, był już bowiem bardzo wychłodzony.