Advertisement

Artykuły do tagu: klęska

Gmina Aleksandrów w Stowarzyszeniu „Pomagamy”
Gmina Aleksandrów przystąpiła do Łódzkiego Stowarzyszenia Samorządowego „PomagaMY”, którego głównym celem będzie wspieranie idei samorządu terytorialnego, oraz obrona wspólnych interesów członków.
Uszkodzone budynki mieszkalne i gospodarcze, liczne zniszczenia w lasach - to powody, które zaważyły na decyzji władz gminy Rozprza, aby wystąpić do wojewody łódzkiego z prośbą o uznanie poszkodowanych terenów za dotknięte klęską żywiołową.
Skutki weekendowej burzy w południowej części województwa łódzkiego są opłakane. W Piotrkowie wichura przewróciła znaki drogowe i wyrwała kilkanaście drzew, które zatarasowały ulice, chodniki i zerwały linie energetyczne. Jednak rejonem, który poniósł największe straty jest gmina Aleksandrów w powiecie piotrkowskim.
Skutki piątkowego żywiołu Piotrków jak i okoliczne miescowości odczuły bardzo dotkliwie. Brak zasilania i wody stały się problemem najważniejszym, ale nie jedynym. Wiele emocji wzbudzał brak informacji do kiedy to wszystko potrwa.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat