Artykuły do tagu: gra miejska

Przenieśli się w czasy powstania styczniowego
Kolejna Gra Miejska w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowana przez Stowarzyszenie HARC we współpracy z piotrkowskim Archiwum Państwowym za nami. Tym razem wzięło w niej udział ponad sto osób, którym niestraszne były historyczne zagadki. Uczestnicy podkreślali, że organizacja tegorocznej zabawy stała na wysokim poziomie, między innymi przez wzgląd na staranne przygotowania wielu osób.
Ostatni dzień zapisów na grę miejską
Środa (20.09.2023) jest ostatnim dniem zapisów na grę miejską organizowaną przez Stowarzyszenie HARC we współpracy z Archiwum Państwowym w Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem autorzy scenariusza przeniosą uczestników zabawy w czasy powstania styczniowego. Rozgrywka rozpocznie się w najbliższą sobotę o 10.00.
Ruszyli śladami generała Stefana
A to za sprawą gry miejskiej, która odbyła się w piątek w Piotrkowie. Chętnych było bardzo dużo. Na starcie w Rynku Trybunalskim stawiło się aż 140 osób.
Wybierz się w podróż w czasie. Ciekawa propozycja dla nastolatków
Szukasz pomysłu na ciekawe spędzenie dnia? Chcesz w niecodzienny sposób poznawać historię? Weź udział w grze miejskiej i wybierz się w podróż w czasie, która wiedzie szlakiem ciekawych miejsc związanych z postacią generała Stefana "Grota" Roweckiego.
Detektywi w Piotrkowie. Rozwiązują kryminalną zagadkę (ZDJĘCIA)
Po przerwie spowodowanej pandemią, w Piotrkowie znów zorganizowano grę miejską. Kilkadziesiąt osób wcieliło się w rolę detektywów, którzy w grupach dostali zadanie rozwikłania kryminalnej zagadki sprzed lat. Tradycyjnie już przed uczestnikami pojawiła się możliwość zajrzenia w niedostępne na co dzień miejsca.
Rozwiąż sprawę tajemniczego listu. HARC zaprasza na grę miejską
Po dwóch latach pandemicznej przerwy wraca gra miejska organizowana przez stowarzyszenie HARC. Tym razem uczestnicy zmienią się w detektywów rozwiązujących sprawę tajemniczego listu.
CIT zaprasza na kolejną edycję rowerowej gry miejskiej
Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie zaprasza na kolejną edycję rowerowej gry miejskiej. „Kulturower Reaktywacja” powraca, ale w odmienionej formule.
Piotrków. Gra miejska
7 czerwca w Piotrkowie odbędzie się gra miejska „Adiutanci Generała”. Zapisy do 5 czerwca.
W poszukiwaniu zaginionych rodałów najlepsze były „Opryszki”
Punktualnie o godzinie 10.00 wystrzałem z armaty na Rynku Trybunalskim rozpoczęła się w sobotę, 13 kwietnia, gra miejska „Zaginione rodały”, zorganizowana przez Stowarzyszenie HARC. Na starcie zabawy stanęło ponad sto osób. Wszyscy oni chcieli zmierzyć się z zagadkami golema, rozwiązać łamigłówki logiczne zapisane specjalnym szyfrem, a przede wszystkim uciec przed hersztem bandy Finkelsteinem i odnaleźć legendarny piotrkowski artefakt. Najlepszym okazał się patrol „Opryszki”.
HARC zaprasza na grę miejską
Kto chce poczuć się jak słynny Indiana Jones czy profesor Robert Langdon i szukać legendarnego artefaktu w tajemniczych miejscach oraz zaułkach Piotrkowa, powinnien jutro wziąć udział w grze miejskiej, organizowanej przez Stowarzyszenie HARC. Jak zapewniają organizatorzy atrakcji w tym roku nie zabraknie. Uczestnicy gry będą musieli się zmierzyć z zagadkami historycznymi, łamigłówkami logicznymi oraz mini testami sprawnościowymi. A to wszystko zawiedzie ich do… skarbu z legendarnej Arki Przymierza.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat