Advertisement

Ostatni dzień zapisów na grę miejską

Środa, 20 września 20235
Środa (20.09.2023) jest ostatnim dniem zapisów na grę miejską organizowaną przez Stowarzyszenie HARC we współpracy z Archiwum Państwowym w Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem autorzy scenariusza przeniosą uczestników zabawy w czasy powstania styczniowego. Rozgrywka rozpocznie się w najbliższą sobotę o 10.00.
fot.: archiwum stowarzyszenia HARC fot.: archiwum stowarzyszenia HARC

W tym roku organizatorzy w mediach społecznościowych od początku zapowiadają zabawę pełną ogromnych emocji, wypełnioną po brzegi zadaniami poprzeplatanymi historycznego faktami i rekwizytami. Co ważne, udział w grze miejskiej jest całkowicie darmowy. 

Ta gra niesie ze sobą między innymi walor edukacyjny. Chcemy ukazać garść ważnych wydarzeń z życia Piotrkowa. Naszą propozycję kierujemy zarówno do młodych, jak i tych nieco starszych miłośników historii i rozwiązywania zagadek. Czekamy na zgłoszenia drużyn w składach od czterech do ośmiu osób z pełnoletnim opiekunem - mówi Tomasz Fijałkowski, wiceprezes stowarzyszenia HARC.

 

Możecie się zgłaszać już tylko dzisiaj (20.09.2023). Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę internetową wydarzenia, a następnie pobrać, wypełnić i wysłać odpowiedni formularz do organizatora.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Uff ~Uff (Gość)21.09.2023 23:18

Jak to dobrze, że już czwartek. Nie będę się musiał zapisywać.

10


henryk ~henryk (Gość)21.09.2023 10:09

Już nie przyjmuję zgłoszeń? Szkoda, a ja mam takiego ładnego konia!

10


Rencista ~Rencista (Gość)20.09.2023 14:28

Ta gra jest sponsorowana z moich podatków

31


Zed ~Zed (Gość)20.09.2023 13:07

Kiedy otworza basen na Belzackiej?

32


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat