CIT zaprasza na kolejną edycję rowerowej gry miejskiej

UM Piotrków Trybunalski Wtorek, 06 lipca 20212
Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie zaprasza na kolejną edycję rowerowej gry miejskiej. „Kulturower Reaktywacja” powraca, ale w odmienionej formule.
fot. archiwum ePiotrkow.pl fot. archiwum ePiotrkow.pl

- Nasza rowerowa gra miejska cieszyła się sporą popularnością, dlatego chcemy do niej powrócić w nieco zmienionej wersji. Tym razem scenariusz gry przypomni postaci oraz wydarzenia, które zostały patronami lat 2020-2021, a także odegrały istotną rolę w dziejach naszego kraju i miasta – zachęcają pracownicy CIT. 

 

Gra miejska obędzie się w sobotę, 17 lipca o godz. 12:00. Zapisy prowadzone będą w Centrum Informacji Turystycznej (ul. Zamurowa 11) do środy (14.07). Do tego dnia do godziny 17:00 należy dostarczyć do CIT kartę zgłoszeń wraz z klauzulą RODO (dokumenty do pobrania na stronie cit.piotrkow.pl).

 

W organizację tegorocznej edycji Kultutroweru włączyły się Ośrodek Działań Artystycznych oraz Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gościu ~Gościu (Gość)13.07.2021 16:56

Zabawiłbym się w tą grę, ale nie mam roweru, bo mi ukradli z podwórka na Słowackiego gdy wszedłem na moment do fotografa.

20


podobno ~podobno (Gość)06.07.2021 15:15

podobno nie ma budżetu na imprezy, a gry miejskie mogą robić? w nagrodę pewnie ulotki zapakowane w torebke na ziemniaki do biedry. albo torba zapakowana w ulotki. a pgr jak nic nie robił tak dalej cisza.

43


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat