Advertisement

Artykuły do tagu: areszt

Kryminalni zatrzymali sprawców rozboju
Tomaszowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn biorących udział w rozboju, którego dopuścili się na 21-latku. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi im kara pozbawienia wolności do lat 20.
Znany dziennikarz odwiedził Piotrków
Za nami spotkanie autorskie z Jakubem Poradą - dziennikarzem telewizyjnym i radiowym, a także pasjonatem podróży. W Piotrkowie opowiadał o podróżach i doświadczeniach związanych z nimi oraz udzielał wskazówek jak samemu zorganizować swoją podróż życia.
Międzynarodowa produkcja filmowa powstaje w Piotrkowie
W budynku byłego aresztu przy ul. Wojska Polskiego kręcone są zdjęcia do filmu pt. Triumf Serca. Opowie on o ostatnich latach życia świętego Maksymiliana Kolbego, który ofiarnie poświęcił swoje życie w obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu.
Pożar w Areszcie Śledczym
Po godzinie 10:00 w najbardziej newralgicznym budynku dla funkcjonowania piotrkowskiej jednostki penitencjarnej wybuchł pożar. Na szczęście to jedynie scenariusz ćwiczeń, które odbyły się na terenie Aresztu Śledczego w środowe (25.10.2023) przedpołudnie.
Pobił 14-latka. Trafił za kratki
Piotrkowscy kryminalni zatrzymali 21-latka, który dzień wcześniej pobił 14-latka. Przed zatrzymaniem mężczyzna próbował również wyrzucić narkotyki. Z popełnione przestępstwa usłyszał już prokuratorskie zarzuty, a decyzją sądu na 3 miesiące trafił do aresztu.
Kierowca nietrzeźwy, a na pasażera czekało więzienie
Policjanci z Komisariatu Policji w Grabicy zatrzymali do kontroli mitsubishi. Jak się okazało kierujący pojazdem jechał w stanie nietrzeźwości. Pasażer pojazdu był natomiast poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego. Obaj zostali zatrzymani.
Młodzież w więziennych murach
Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim jeszcze przed rozpoczęciem wakacyjnego wypoczynku odwiedzili mury Aresztu Śledczego przy ul. Wroniej. Strażnicy przeprowadzili dla nich zajęcia zarówno teoretyczne, jak i praktyczne.
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przywłaszczyli portfel z dokumentami oraz kartami płatniczymi. Sprawcy wykorzystując jedną z kart, dokonywali zakupów w sklepach na terenie miasta. Obaj usłyszeli już zarzuty.
Areszt Śledczy ma swój sztandar
Uroczystość nadania sztandaru piotrkowskiej jednostce penitencjarnej odbyła się we wtorek w siedzibie muzeum.
Zgłosił się na policję, nie wiedząc, że jest poszukiwany
Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 31-latkowi, który nie wiedząc, że jest poszukiwany zgłosił się do bełchatowskiej komendy policji. Mężczyzna został namierzony przez dzielnicowych. Zatrzymany odpowie między innymi za posiadanie narkotyków, które funkcjonariusze znaleźli w jego samochodzie. Obecnie przebywa już w areszcie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat