Artykuły do tagu: Zamurowa

Szykują się zmiany na kilku piotrkowskich drogach
Wiele wskazuje na to, że niebawem na kilku piotrkowskich drogach zmieni się organizacja ruchu. Dotyczy to ulicy Moryca, Sulejowskiej, Modrzewskiego, Polnej i Zamurowej.
Kolejne rodziny z własnym
- Zaczynamy nowe życie – mówili lokatorzy odrestaurowanej kamienicy przy ul. Zamurowej 16, którzy w piątek (23 kwietnia) odebrali klucze do swoich mieszkań. Budynek przy ul. Zamurowej 16 to największa i jednocześnie ostatnia z kompleksu trzech odrestaurowywanych kamienic, w których urządzono mieszkania. Tym razem klucze do nowego „M” z rąk prezydenta Krzysztofa Chojniaka odebrało dziesięć rodzin.
Pożar przy ul. Zamurowej
Piotrkowscy strażacy, w czwartek po godzinie 7:00 otrzymali zgłoszenie o pożarze komórki lokatorskiej przy ul. Zamurowej. Na miejsce zostały zadysponowane trzy zastępy PSP.
Budynek na Zamurowej po remoncie
Kolejna nieruchomość na piotrkowskiej Starówce zyskała nową jakość. Odświeżony został budynek przy ul. Zamurowej 1.
Piotrków. Zamurowa 1 w remoncie
Kolejna nieruchomość na Starówce przechodzi kompleksową modernizację. Prace remontowe rozpoczęły się w budynku przy ul. Zamurowej 1. Roboty obejmą także teren znajdujący się przy skrzyżowaniu ulic Zamurowej i Wojska Polskiego.
Rozbój na Starym Mieście. 31-latek zastraszał i okradł nastolatków
Podał się za policjanta i zastraszył młodzież. 31-latek odebrał nastolatkom dwa telefony komórkowe i głośnik bezprzewodowy. Do zdarzenia doszło na Starym Mieście w Piotrkowie.
Ciało mężczyzny na Zamurowej. Zamarzł?
Na rogu ulic Zamurowej i Zamkowej w Piotrkowie znaleziono ciało mężczyzny.
Wojska Polskiego. Rozkopali i nic nie robią
Na utrudnienia związane z remontem chodnika przy Wojska Polskiego zwrócił uwagę słuchacz Magazynu MAGIEL na antenie Radia Strefa FM. Podkreślił, że wykonawcy rozkopali chodnik, powyjmowali płyty i nic dalej nie robią. A ludzie mają problemy z poruszaniem się i często muszą wchodzić na jezdnię ryzykując zdrowiem.
Zwolniło się 16 mieszkań
Do kilku mieszkań po lokatorach, którzy przenieśli się do nowego budynku przy Zamurowej w Piotrkowie wprowadzili się już nowi najemcy. Kilka rodzin ma już swoje wymarzone własne M.
Odebrali klucze do nowych mieszkań przy ul. Zamurowej
16 rodzin odebrało klucze do swoich mieszkań w nowym bloku komunalnym, który powstał przy ulicy Zamurowej w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat