Artykuły do tagu: Universe

Kolejna gwiazda wystąpi w Sulejowie
"Wołanie przez ciszę", "Tyle chciałem Ci dać", "W perły zmienić deszcz", "Tacy byliśmy", to tylko niektóre przeboje, jakich mogą się spodziewać melomani, którzy zasiądą na widowni Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie. W sobotę (11.05.2024) wystąpi tu bowiem zespół Universe.
Universe zagra w Sulejowie
MOKowska Scena Muzyczna zaprasza na koncert zespołu "Universe" który odbędzie się w sobotę (11.05.2024) w sulejowskiej auli multimedialnej, przy ulicy Rynek 1.
Burza emocji na koncercie Universe
Pogoda pokrzyżowała nieco plany związane z wczorajszym koncertem Universe w ramach Trybunalskiego Grania. Występ musiał zostać przeniesiony z amfiteatru do Miejskiego Ośrodka Kultury z powodu nadciągających grzmotów i błyskawic.
Universe już w sobotę w Piotrkowie
"Tyle chciałem ci dać", "Wołanie przez ciszę", "W perły zmienić deszcz" to tylko część z przebojów, które będzie można usłyszeć na sobotnim koncercie grupy Universe w Piotrkowie. Ze względu na zapowiadane burze występ przeniesiony został z amfiteatru miejskiego do sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury przy al. 3 Maja 12.
Universe zagra w Piotrkowie!
"Tyle chciałem ci dać", "Wołanie przez ciszę", "W perły zmienić deszcz", to tylko część przebojów, które będzie można niebawem usłyszeć na żywo w Piotrkowie. W ramach cyklu Trybunlskie Granie na deskach Amfiteatru Miejskiego wystąpi zespół Universe.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat