Advertisement

Artykuły do tagu: Komunikat

Zaginął 25-letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego
13 lipca 2009 roku w godzinach wieczornych wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną 25-letni Łukasz Stępniak. Fakt zaginięcia zgłosił 28 lipca teść poszukiwanego. Z jego relacji wynika, że 13 lipca o godz. 21.30 Łukasz Stępniak wyjechał z domu samochodem osobowym marki volkswagen golf II koloru czerwonego.
pow. tomaszowski: Zaginął Paweł Jóźwik
21-letni Paweł Jóźwik wyszedł wczoraj z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Osoby które widziały osobę widoczną na zdjęciu proszone są o kontakt z
tomaszowską policją, numer telefonu (044) 726 10 00 lub 997.
Zaginął Stanisław Duszliński
Policjanci z Komisariatu Policji w Gorzkowicach poszukują zaginionego Stanisława Duszlińskiego, który 15 marca 2008 roku około godziny 9.00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił, jak również nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.
Poszukiwani świadkowie wypdku w Wygodzie
Piotrkowska policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku,do którego doszło 27 grudnia 2008 r. o godzinie 1.15 w nocy na drodze krajowej nr 1 na wysokości miejscowości Wygoda.
Piotrków: Zaginął Piotr Kaszuba
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim poszukują 12- letniego Piotra Kaszuby, który 3 listopada wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 28 sierpnia 2008 r. w miejscowości Mąkoszyn w gminie Tuszyn na skrzyżowaniu ulic Ludowej i Wspólnej.
Piotrków: Zaginął Zenon Szewczyk
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim poszukują Zenona Szewczyka, który wyszedł z domu 17 czerwca 2008 roku i do tej pory nie skontaktował się z rodziną.
Zaginął Zdzisław Kowalski
25 lipca 2008 r wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną 75-letni Zdzisław Kowalski, zamieszkały w Radomsku przy ul. L.Czarnego 21.
Dziś w godzinach rannych odnaleziono 14-letnią Agnieszkę Ulcyfer, która zaginęła 2-ego sierpnia w Piotrkowie. Jak się okazało dziewczyna przebywała na terenie Wolborza.
Policjanci z sekcji dochodzeniowo – śledczej prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 23 maja o godzinie 15.30 w al. 3-go Maja w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat