Advertisement

Artykuły do tagu: Komunikat

Czy w poniedziałek nauczyciele będą strajkować? Komunikat prezydenta Piotrkowa ws. sytuacji w oświacie!
Niewykluczone, że w poniedziałek (8 kwietnia) dojdzie do strajku w oświacie. Piotrków jest na to przygotowany. Jeśli nauczyciele zdecydują się na strajk, zajęcia dla uczniów będą prowadzone w miejskich instytucjach takich jak MOK czy OSiR.
Urząd Gminy w Gorzkowicach dementuje. Woda nie jest skażona!
We wtorek na stronie internetowej Urzędu Gminy w Gorzkowicach pojawił się komunikat o skażeniu wody wodociągowej uranem. Okazuje się, że komunikat jest nieprawdziwy i jest wynikiem ataku hakerskiego.
17.12.2017 10:22
ZUS między świętami
Zakład Ubezpieczeń Społecznych informuje, że 27 grudnia jest dla Zakładu dniem wolnym od pracy (w zamian za 11 listopada). W Salach Obsługi Klientów od 8.00 do 15.00 obsługa prowadzona będzie w ograniczonym zakresie i będzie polegała na przyjmowaniu dokumentów. Centrum Obsługi Telefonicznej 22 560 16 00 czynne będzie od 7.00 do 18.00.
Miasto przejmie szpital i przychodnie?
Czy powiat przekaże miastu szpital przy ulicy Roosevelta i poradniami z nim powiązanymi? Z taką inicjatywą wyszedł starosta piotrkowski, który skierował w tej sprawie pismo do władz miasta.  Stanisław Cubała proponuje także powołanie zespołu roboczego, którego zadaniem będzie przygotowanie szczegółowych rozwiązań w zakresie opieki zdrowotnej. Tę kwestię poruszono podczas czwartkowej sesji Rady Powiatu Piotrkowskiego.
Komunikat w sprawie zmian nazw ulic w Piotrkowie
Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego podjęła uchwały w sprawie zmian nazw dwóch ulic: „9-go Maja” otrzymała nazwę „9 Maja 1950” oraz ul. „Lucjana Rudnickiego” otrzymała nazwę „Leszka Białego”.
Gdzie leczyć się w święta? Komunikat NFZ
- Przed nami kilka świątecznych dni. Przypominamy mieszkańcom województwa, gdzie uzyskają pomoc w razie nagłego zachorowania. Prosimy pamiętać, że szpitalne oddziały ratunkowe i pogotowie ratunkowe służą przede wszystkim ratowaniu życia najciężej chorych pacjentów! Pojawiając się w szpitalnym oddziale ratunkowym z banalnymi dolegliwościami, narażamy się na długie czekanie w kolejce - czytamy w informacji prasowej przesłanej przez rzecznika prasowego łódzkiego oddziału NFZ.
Na Rakowskiej zamykają porodówkę!
Z powodu problemów kadrowych w szpitalu przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie zamykają porodówkę. Komunikat w tej sprawie szpital wydał dziś – w Dzień Dziecka.
Marszałek Województwa Łódzkiego poinformował o wystąpieniu na terenie województwa łódzkiego ryzyka przekroczeń wartości alarmowej stężenia ozonu w powietrzu atmosferycznym. Komunikat, który powstał na podstawie danych z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska został opublikowany dzisiaj (26 lipca).
Piotrków: Zaginęła 17-latka
Zaginęła Aleksandra Bogusławska. W dniu 14 października około godz. 09;00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Zaginął 25-letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego
13 lipca 2009 roku w godzinach wieczornych wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną 25-letni Łukasz Stępniak. Fakt zaginięcia zgłosił 28 lipca teść poszukiwanego. Z jego relacji wynika, że 13 lipca o godz. 21.30 Łukasz Stępniak wyjechał z domu samochodem osobowym marki volkswagen golf II koloru czerwonego.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat