Artykuły do tagu: Klatka

Klatka przy Matejki. Schronisko apeluje!
W rejonie ulic Matejki i Słowackiego została ustawiona klatka, która ma pomóc schwytać bezdomną suczkę. Pracownicy schroniska dla bezdomnych zwierząt w Piotrkowie proszą o uwagę.
Pies z wyprawką przywiązany na klatce schodowej. Czy to nieudany prezent?
W Wigilię ktoś porzucił psa na klatce schodowej. Zwierzę było przywiązane do poręczy, a obok niego znajdowała się wyprawka. Psa przewieziono do schroniska.
Święto MMA w Wolborzu [DUŻO ZDJĘĆ]
W wolborskiej hali sportowej odbyła się Wirtuoz Challenge 8 NEVER ENDING STORY. Była to już siódma gala mieszanych sztuk walki odbywająca się w naszym regionie pod szyldem stowarzyszenia Wirtuoz.
Przetrzymywał jastrzębie w klatkach
Cztery młode jastrzębie gołębiarze były przetrzymywane w klatkach na terenie prywatnej posesji w powiecie piotrkowskim. Leśnicy z Nadleśnictwa Piotrków zauważyli w lesie brak całego gniazda. Wszystko wskazywało, że do jego zniknięcia nie przyczyniła się natura, a działania człowieka.
Aktywiści Vivy próbowali w poniedziałek uświadomić piotrkowianom, w jakich warunkach hodowane są tzw. brojlery, czyli kury, które później trafiają na nasze stoły. W ramach akcji "klatka po klatce" kilkanaście osób trzymało plansze, stylizowane na klatki filmowe, na których przedstawiono los kur hodowlanych. Akcję zorganizowano w pobliżu skrzyżowania ulic Słowackiego i Kostromskiej.
Skandaliczny problem mieszkańców Kamienicy
Brak prądu na klatkach schodowych. To niedopuszczalne !!!
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat