Artykuły do tagu: Hala

Nie żyje kobieta, którą znaleziono nieprzytomną przy hali targowej
Zmarła kobieta, którą 8 maja świadek znalazł nieprzytomną w okolicach hali targowej w Piotrkowie Trybunalskim. Ten fakt potwierdzili przedstawiciele piotrkowskiego szpitala, w którym w ostatnich dniach kobieta przebywała.
Co naprawdę wydarzyło się przy hali targowej? Nietypowe zdarzenie w Piotrkowie. Poszukiwani świadkowie
Do nietypowego zdarzenia doszło tuż przed wejściem do budynku hali targowej w Piotrkowie. Przybyli na miejsce policjanci, od kilku godzin prowadzą czynności wyjaśniające i jak na razie nie potrafią jednoznacznie stwierdzić w jakich okolicznościach, idąca po parkingu kobieta, straciła przytomność.
Widowiskowe walki w piotrkowskiej hali Relax
Niemal 80 klubów z całej Polski bierze udział w Mistrzostwach Polski w kickboxingu w formule low-kick. Zawody odbywają się w piotrkowskiej hali Relax.
Ile kosztuje wynajem hali produkcyjnej? Ceny wynajmu w 2024 roku
Hale produkcyjne to duże, odpowiednio wyposażone budynki, których najem bywa kosztowny. Ceny różnią się w zależności od parametrów technicznych oraz lokalizacji takiego obiektu. Ile kosztuje wynajem hali produkcyjnej w 2024 roku?
Manipulator spawalniczy - popraw komfort pracy na hali
Manipulator spawalniczy to urządzenie szczególnie przydatne wszędzie tam, gdzie spawacze pracują przy dużych, ciężkich, trudnych do ustawienia przedmiotach. Ustawienie optymalnej pozycji obrabianego elementu znacząco przyspiesza i ułatwia pracę.
Piotrkowscy licealiści zagrają w ogólnopolskim finale
W hali Relax zorganizowano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Licealiada - piłkarzy ręcznych chłopców. Do Piotrkowa przyjechało sześć zespołów, z których najlepsi okazali się zawodnicy reprezentujący IV Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie.
Jak zadbać o czystość na hali produkcyjnej?
W zakładach produkcyjnych kwestia czystości pomieszczeń jest bardzo istotna, szczególnie w kontekście jakości produkcji i efektywności pracy. Zachowanie ogólnego ładu, zadbane otoczenie, czystość maszyn czy podłóg świadczą też o firmie i są jej wizytówką.
Piotrkowianki nie sprostały byłym mistrzyniom Polski
Piłkarki ręczne Piotrcovii przegrały przed własną publicznością spotkanie otwierające 6. kolejkę ORLEN Superligi. Drużyna Agaty Cecotki uległa liderowi tabeli, MKS FunFloor Lublin 28:34. Pierwsza połowa nie wskazywała na wyraźną porażkę naszych szczypiornistek, które dotrzymywały kroku liderkom. O wyniku zdecydował fatalny początek drugiej części spotkania.
Są pieniądze na ogromną inwestycję dla Piotrkowa
30 milionów na budowę hali oraz 8 milionów na powstanie zewnętrznych basenów - takie pieniądze pozyskał Piotrków Trybunalski w ósmej edycji Polskiego Ładu.
Memoriałowa wygrana Piotrcovii
Piłkarki ręczne Piotrcovii zwyciężyły w III Memoriale im. Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego. Piotrkowianki pewnie wygrały wszystkie mecze, pokonując kolejno: PreZero APR Radom, Hazenę Kynžvart i Energę Szczypiorno Kalisz.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat