Advertisement

Artykuły do tagu: GAP

Ubezpieczenie GAP – co to takiego?
Utrata samochodu w wyniku szkody całkowitej lub kradzieży może być bardzo dotkliwa dla portfela – zwłaszcza, gdy pojazd jest finansowany kredytem lub leasingiem. W takiej sytuacji nieocenione będzie ubezpieczenie GAP. Co to za produkt i na czym polega? Ile kosztuje ubezpieczenie GAP i jakie są jego warianty? Wyjaśniamy, co warto wiedzieć o coraz popularniejszym wśród leasingobiorców rozwiązaniu, które uzupełnia ubezpieczenie AC/OC.
Osoby jeżdżące na gapę mają 436 mln zł długów. Rekordzista jest winien 126 tys. zł
Ponad 436 mln zł wynoszą długi osób jeżdżących na gapę – podaje Krajowy Rejestr Długów. Największe zadłużenie za jazdę bez biletów ma 49-letni mieszkaniec Poznania, który musi spłacić 296 zobowiązań przekraczających 126 tys. zł.
Młodzież z Moszczenicy
Konkurs z wiedzy pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" odbył się w poniedziałek w Moszczenicy. Uczestnicy zebrali się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu i udowodnili, że pożar im nie straszny.
"Młodzież zapobiega pożarom", to hasło Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W środę w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie odbyły się 41 eliminacje, w których uczestniczyli uczniowie piotrkowskich szkół.
Prace na drodze Piotrków – Jeżów. Uwaga na utrudnienia w ruchu!
To jeden z najbardziej wyczekiwanych remontów dróg powiatowych. Rusza przebudowa drogi Piotrków – Jeżów. Gmina Wola Krzysztoporska udzieliła pomocy finansowej powiatowi piotrkowskiemu, by inwestycja wreszcie mogła ruszyć. Liczcie się z utrudnieniami w ruchu!
Sukcesy na Mundialu byłych zawodniczek Piotrcovii
Kinga Grzyb (dawniej Polenz) i Iwona Niedźwiedź – byłe zawodniczki Piotrcovii są współtwórczyniami sukcesu polskiej reprezentacji piłki ręcznej. Nasza kadra po wygranej z Francją awansowała do półfinału Mistrzostw Świata rozgrywanych w Serbii. Niestety wczoraj na drodze Polek stanęły gospodynie.
Rafał Kuptel wierzy w utrzymanie
Rafał Kuptel poprowadził swoje pierwsze zajęcia z drużyną piłkarzy ręcznych Piotrkowianina. 37-letni szkoleniowiec zastąpił zwolnionego w poniedziałek przez zarząd klubu Tadeusza Jednoroga.
Nie będzie zmiany trenera w Piotrkowianinie
Tadeusz Jednoróg nadal będzie szkoleniowcem ostatniej drużyny w tabeli męskiej PGNiG Superligi. Tak zdecydował zarząd piotrkowskiego klubu.
Tuzin bramek Wypych nie wystarczył
Tylko niepoprawni optymiści mogli liczyć na zwycięstwo piłkarek ręcznych Piotrcovii w Elblągu. Miejscowy Start powoli odrabia stracony na początku sezonu dystans i w meczu 8. kolejki PGNiG Superligi pewnie pokonał drużynę Henryka Rozmiarka 30:23 (16:13).
Piotrcovia przegrała ważny mecz
Mimo trzybramkowego prowadzenia po pierwszej połowie spotkania piłkarki ręczne Piotrcovii przegrały mecz 7. kolejki PGNiG Superligi z KPR Jelenia Góra 25:26 (13:10).
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat