Artykuły do tagu: DNI RADOMSKA

5 godzin temu, 10:15
Dni Radomska 2024
Zapraszamy do udziału w największej i najbardziej oczekiwanej imprezie plenerowej w naszym mieście – Dni Radomska 2024.
Zachwyty nad występem Agnieszki Chylińskiej
W ten weekend bawią się także mieszkańcy Radomska. Tam Dni Miasta zaplanowano na dwa dni, a w sobotę gwiazdą wieczoru była Agnieszka Chylińska, której koncert oczarował bardzo licznie zgromadzonych mieszkańców.
29.05.2023 10:23
DNI RADOMSKA 2023
Zapraszamy wszystkich mieszkańców regionu na Dni Radomska – największej imprezy plenerowej w mieście. 3-4 czerwca, Park Solidarności (ul. Armii Krajowej) Jest to doskonała okazja do świetnej zabawy i spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół.
Zaśpiewali giganci polskiego rocka
W ten weekend bawi się też Radomsko. Pierwszy dzień upłynął pod znakiem mocniejszych brzmień. Wystąpili Marek Piekarczyk oraz grupa Lady Pank.
09.06.2022 09:16
Zagra także Lady Pank
Najbliższy weekend będzie bardzo obfity w wydarzenia muzyczne w Piotrkowie i regionie. Świętować będzie także Radomsko, a tam na scenie pojawi się m.in. zespół Lady Pank, który będzie świętował swoje 40-lecie.
Marcin Daniec: Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wrócę do Radomska
Co najmniej kilkanaście tysięcy osób bawiło się podczas tegorocznych Dni Radomska, w sobotę na scenie wystąpili m.in. Gromee i Strachy na Lachy, a w niedzielę Marcin Daniec, którego widzowie nie chcieli wypuścić ze sceny, a także Elektryczne Gitary i Coma. Taki dobór artystów sprawił, że do Parku Solidarności przyszli i przyjechali nie tylko radomszczanie, ale także mieszkańcy okolicznych miast i miejscowości, również piotrkowianie.
W weekend warto zajrzeć do Radomska
Coma, Gromee, Strachy na lachy, Elektryczne Gitary i Marcin Daniec - m.in. ci artyści wystąpią podczas Dni Radomska, które rozpoczną się już 31 maja. Tego dnia świętować będą najmłodsi mieszkańcy tego miasta.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat