Advertisement

Artykuły do tagu: AKS

Międzynarodowa produkcja filmowa powstaje w Piotrkowie
W budynku byłego aresztu przy ul. Wojska Polskiego kręcone są zdjęcia do filmu pt. Triumf Serca. Opowie on o ostatnich latach życia świętego Maksymiliana Kolbego, który ofiarnie poświęcił swoje życie w obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu.
Piotrkowscy zapaśnicy wrócili z workiem medali z Mistrzostw Polski
W ramach XXVI Ogólnopolskich Igrzysk Ludowych Zespołów Sportowych został rozegrane Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS. Zawody odbyły się w Białymstoku, gdzie nie zabrakło przedstawicieli Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków. Piotrkowscy zapaśnicy wywalczyli łącznie 18 medali.
„W imię godności. Kolbe” – wystawa zwiastująca spektakl w piotrkowskim MOK-u
W galerii Miejskiego Ośrodka Kultury przy al. 3 Maja 12 oglądać można od dziś ekspozycję poświęconą życiu i działalności św. Maksymiliana Marii Kolbego. Wystawa jest wprowadzeniem do widowiska opartego na biografii świętego, którego premierę zaplanowano na 3 września.
Piotrkowianin powalczy dziś w finale mistrzostw Europy
Trwają mistrzostwa Europy do lat 17 w zapasach, które odbywają się w albańskiej Tiranie. Pierwszego dnia zawodów znakomicie spisał się Stanisław Fussy, czyli zawodnik na co dzień występujący w AKS-ie Piotrków Trybunalski, który awansował do finału.
Max Danielak mistrzem Polski
Max Danielak ze złotym medalem Mistrzostw Polski U19. Złoty krążek zawodnik Ruchu wywalczył w grze deblowej w parze z Dawidem Perkowski (UKS Hubal Białystok).
15.05.2023 11:37
Mistrzostwo dla Murada
Magomedmurad Gadżijew zdobył tytuł mistrza Polski w zapasach w stylu wolnym w kategorii 74 kg. Podczas zawodów w Krotoszynie zawodnik AKS stoczył trzy zwycięskie pojedynki, nie tracąc w nich ani jednego punktu.
Medal Mistrzostw Polski dla zapaśniczek AKS
Zawodniczki Atletycznego Klubu Sportowego Wiktoria Jaroniek i Karina Dolna wywalczyły brązowe medale podczas mistrzostw Polski juniorek w zapasach, które w ubiegły weekend rozegrano w Lublinie.
03.04.2023 09:27
Złota Kinga Jaroniek!
Kinga Jaroniek wywalczyła tytuł międzynarodowej mistrzyni Polski kadetek. Zawodniczka Atletycznego Klubu Sportowego podczas rywalizacji w Chęcinach w kategorii 43 kg wygrała trzy walki, nie tracąc w nich ani jednego punktu.
Taksówki wjadą na rynek, ale...
Piotrkowscy taksówkarze będą mogli wjeżdżać na teren Starego Miasta, ale tylko w uzasadnionych i dopuszczonych prawem przypadkach. Takie ustalenia padły na ostatnim posiedzeniu Komisji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
Czy taksówkarze powinni wjeżdżać na Stare Miasto w Piotrkowie? 
Piotrkowscy taksówkarze skarżą się na brak możliwości wjazdu na teren Starego Miasta. Ich zdaniem istniejąca tam organizacja ruchu, utrudnia im pracę i naraża na wysokie mandaty. Kilku taksówkarzy w ostatnich tygodniach musiało zapłacić takie kary. Kierowcy chcą zmian. Planują m.in. interwencję u prezydenta Krzysztofa Chojniaka.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat