Advertisement

Artykuły do tagu: łóżka

Dary z Vienne przyjechały do Piotrkowa
100 łóżek polowych i pościel trafiły z partnerskiego Vienne do Piotrkowa. Dary z Francji przyjechały na teren budowlanki, gdzie w szkolnej bursie oraz sali gimnastycznej, przygotowano bazę noclegową dla uciekających przed wojną obywateli Ukrainy.
Łóżka covidowe jednak odmrażane
Z niedawnego komunikatu Wojewody Łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego dowiedzieliśmy się, że kilka placówek medycznych świadczących usługi w Łódzkiem, od 1 marca 2022 r. będzie likwidowało tzw. „łóżka covidowe”. Wbrew wcześniejszym informacjom, znajdą się wśród nich także te, z Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim.
Jak urządzić wygodną sypialnię zgodnie z feng shui?
Sypialnia uważana jest za zdecydowanie jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu. To właśnie w niej wypoczywamy i zdobywamy energię na cały kolejny dzień. Powoduje to, że sypialnia musi być urządzona możliwie najlepiej w każdym szczególe. Doskonale w tym pomagają zasady feng shui. Czym się należy kierować, aby zachować je podczas urządzania sypialni?
Co z łóżkami covidowymi w Piotrkowie?
Z niedawnego komunikatu Wojewody Łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego dowiedzieliśmy się, że kilka placówek medycznych świadczących usługi w Łódzkiem, od 1 marca 2022 r. będzie likwidowało tzw. „łóżka covidowe”. Nie ma wśród nich jednak Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim.
Niepełnosprawni bezpłatnie wypożyczą sprzęt w Piotrkowie
Od wtorku (16.02) otwarta jest wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych, którą Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim uruchomił przy ul. Zamkowej 5. Miejsce będzie dostępne dla mieszkańców, na co dzień zmagających się z inwalidztwem różnego stopnia i rodzaju.
Rzecznik MZ: myślimy o
Myślimy o "odmrożeniu" w najbliższych tygodniach części łóżek w szpitalach standardowych dla pacjentów "niecovidowych"; musimy przywracać służbę zdrowia także dla tych pacjentów - podkreślił w poniedziałek rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz.
Nowoczesne łóżka drewniane od Visby.pl
Szukasz nowego łóżka, które będzie nie tylko wygodne, ale również idealnie wkomponuje się w wystrój Twojej sypialni? Lubisz surowy, skandynawski styl? Zapoznaj się z ofertą firmy Visby!
Z piotrkowskich szpitali zniknie 66 łóżek
Wszystko przez brak etatów pielęgniarskich, które zgodnie z nowym rozporządzeniem zostały ściśle powiązane z łóżkami dla pacjentów. W Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika trzeba zlikwidować 39 miejsc , zaś w Powiatowym Centrum Matki i Dziecka 27 łóżek w 4 oddziałach.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat