TERAZ23°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Dwie osoby nie żyją w wyniku zatrucia tlenkiem węgla

A.Stańczyk
Aleksandra Stańczyk wt., 10 listopada 2015 05:48
Dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał informację, że w jednym z mieszkań przy ulicy Lipowej w Tomaszowie doszło do pożaru. W zadymionym mieszkaniu policjanci znaleźli zwłoki dwóch osób - 61-letniej kobiety i jej trzy lata starszego partnera. Do tragedii doszło w niedzielę ok. godz. 14.

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń przyczyną zgonu było zatrucie tlenkiem węgla. Zadymienie pomieszczenia prawdopodobnie nastąpiło od tlących się mebli, które nadpaliły się od stojącej obok zapalonej świeczki. Lekarz wykluczył udział osób trzecich. Policjanci pod nadzorem miejscowej prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 1

    reklama

    Dla Ciebie

    23°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio