Advertisement

Zderzenie 3 samochodów w Jaksonku (AKTUALIZACJA)

Strefa FMRegion Sobota, 01 grudnia 20189
Siedem osób zostało rannych w wyniku wypadku, do którego doszło w sobotę przed godziną 15 na DK nr 74. W Jaksonku zderzyły się 2 samochody osobowe i jeden bus. Droga jest całkowicie zablokowana.

Ładuję galerię...

Jak poinformowała nas asp. Ilona Sidorko, oficer prasowy KMP w Piotrkowie, kierowca bmw, jadący w kierunku Piotrkowa, uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka samochod marki renault trafic. Następnie bmw wjechało jeszcze w fiata doblo. W wyniku zdarzenia 7 osob trafiło do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu pojawiły się służby porządkowe, które wyznaczyły  objaz - z Sulejowa DK 12 do Prymusowej Woli, dalej drogą powiatową przez Psary, Alfonsów do Paradyża. Analogicznie jest w przeciwnym kierunku. W działaniach brały udział jednostki: OSP Paradyż, OSP Wójcin, JRG Opoczno oraz OSP Dąbrowa nad Czarną i dwa zastępy JRG Piotrków Trybunalski.

 

 Kierowcy, zachowajcie w tym miejscu szczególną ostrożność! 


Zainteresował temat?

3

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)03.12.2018 18:10

Pisze do pana co pisał"kierowcy bmw" czy był pan na miejscu zdarzenia? Wiedział pan co się stało? Jak się stało? Z jakich przyczyn? Jaka nawierzchnia? Nie jeżdżę BMW ale mam dużo znajomych co mają tą markę i nie są takimi ludźmi jak pan opisuje... To co pan mówi to zwykła cebulandia nie znając przyczyn i wgl a pan wielce wyraża opinie swoją w taki sposób... Bo jak BMW uczestniczy w wypadku już od razu bo to typowe sebixy i wgl, radze się zastanowić co pan pisze bo to wskazuje tylko o poziomie inteligencji

24


cik ~cik (Gość)01.12.2018 18:39

Nie dziwi nic bo tak teraz jeżdżą kierowcy. Byłam świadkiem jak policjant prywatnym autem zatrzymał się tuż przy stopie i poszedł po śniadanie do sklepu. A jak chcesz zdenerwować polskiego kierowcę to jedź przepisowo. Horror i brak kultury jazdy na drogach.

143


chłopek ~chłopek (Gość)03.12.2018 09:24

"Kierowca bmw" i wszystko jasne. W większości młodzi "posiadacze" samochodów tej marki uważają się za władców szos i popisują się przed pozostałymi użytkownikami. Karać i jeszcze raz karać, bez taryfy ulgowej, bo to jest śmiertelne zagrożenie dla nas wszystkich.

61


gość ~gość (Gość)02.12.2018 12:16

Dżeksonek. Jakoś mnie to nie dziwi. Droga śmierci.

30


gość ~gość (Gość)02.12.2018 09:56

Do cika .ale blyslas.a skad wiesz ze policjant?

23


gościu ~gościu (Gość)02.12.2018 08:30

Jeżdżąc po kraju, w miastach i wioskach.... jeden nasuwa się wniosek - w większości kierujący mają małe doświadczenie, bardzo nikłe niejednokrotnie umiejętności, co doprowadza po chwili dekoncentracji, nieuwagi do takich skutków :-(

80


gość ~gość (Gość)01.12.2018 22:20

Drogi mamy dobre tylko co niektórzy kierowcy do D.....

100


gość ~gość (Gość)01.12.2018 19:20

Taka jest prawda że przy takim natężeniu ruchu na wysokości od Piotrkowa do sulejowa po poludniu się stoi nawet do godziny więc potem na siłę próbują nadrobić później ten stracony czas A skutki są jak się widzi także jak najszybciej powinni wybudować ten kawałek drogi ekspresowej...

162


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat