Reklama

Zawodniczka Piotrcovii odkryciem sezonu?

ePiotrkow Czwartek, 05 maja 202216774
Karolina Jureńczyk, młoda rozgrywająca MKS Piotrcovii Piotrków Trybunalski powalczy o miano Gladiatora. To w związku z plebiscytem organizowanym przez ekspertów i dziennikarzy, którzy w kilku kategoriach wybierają najlepsze szczypiornistki minionego sezonu.
fot.: FB MKS PIOTRCOVIA Piotrków Trybunalski

Głosowanie na Gladiatory 2022 wkracza w decydującą fazę. Kapituła złożona z dziennikarzy sportowych oraz ekspertów wyłoniła najlepsze szczypiornistki i trenerki, które otrzymały nominacje do prestiżowych nagród Superligi. 

 

Niespełna 20-letnia zawodniczka Piotrcovii powalczy o zwycięstwo w kategorii Odkrycie Sezonu. Jej konkurentkami są rozgrywająca Startu Elbląg Paulina Kopańska oraz bramkarka Perły Lublin Paulina Wdowiak. 

 

O zwyciężczyniach w poszczególnych kategoriach zdecydują same zawodniczki i sztaby szkoleniowe klubów z zastrzeżeniem, że nie mogą głosować na samych siebie ani na osoby ze swojej drużyny. Wyjątkiem jest kategoria Wybór Sezonu, w której to kibice wybiorą zwyciężczynię, głosując za pośrednictwem aplikacji Superligi, dostępnej na smartfony. 

 

Laureatki poznamy bezpośrednio po zakończeniu ostatniego spotkania PGNiG Superligi Kobiet w sezonie 2021/2022. 


Zainteresował temat?

5

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

norbert ~norbert (Gość)05.05.2022 12:03

Odkrycie sezonu po sezonie.Dobre.

25


!!! ~!!! (Gość)05.05.2022 10:32

Powodzenia, Karolina!

50


Kamil Baranowski Kamil Baranowskiranga05.05.2022 10:06

brawo Karolina Jureńczyk :) Piotrcovia-Razem

90


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat