Advertisement

Wystartowały zapisy na półmaraton

ePiotrkow Piątek, 03 lutego 20237
1 lutego rozpoczęły się zapisy na VII Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur. W tym roku uliczny bieg odbędzie się 9 czerwca.

Ładuję galerię...

Podobnie jak w ubiegłym roku organizatorzy przygotowali dwa dystanse: klasyczny półmaraton oraz ćwierćpółmaraton.

Dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem lub w swoim planie biegowym mają krótsze starty, przygotowaliśmy dystans około pięciu kilometrów – opowiada Leszek Heinzel, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji dodając, że w tym przypadku zawodnicy będą mieli do pokonania jedną pętlę.

Trasa wytyczona została podobnie jak w poprzednich latach i powiedzie przez centrum miasta oraz zabytkowe uliczki Starówki. Zawodnicy przebiegną m.in. przez Al. Kopernika i Piłsudskiego, ul. Słowackiego, POW, Sienkiewicza i Jerozolimską, a także Rynek Trybunalski. Bieg rozpocznie się o godz. 21.00

Wszystkich uczestników połączyła myśl dbania o zdrowie, świadomość swojego ciała i chęć pokonywania kilometrów. Ta sportowa inicjatywa od 2015 roku pozwala na zwiedzanie historycznego miasta i łączenie ducha rywalizacji z doskonałą zabawą - zaznacza dyrektor OSiR.

Zapisy na półmaraton wystartowały 1 lutego. Chętni mogą już się zapisywać TUTAJ.

 

 


Zainteresował temat?

6

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Rambo ~Rambo (Gość)03.02.2023 08:14

Apel do organizatorów.
Jako uczestnik kilku już półmaratonów w Piotrkowie Tryb. wzywam decydentów by na tegorocznym półmaratonie osunąć napis że półmaraton odbywa się pod patronatem prezydenta miasta Krzysztofa Chojniaka.
Wzywam również by zmienić dostawcę koszulek. Jakość koszulek które były przez ostatnie lata jest fatalna. Koszulki są ciężkie i z sztucznego, śmierdzącego materiału który wcale nie przepuszcza powietrza.

72


A was? ~A was? (Gość)03.02.2023 17:35

Zapisałbym się, ale bieganie mnie męczy.

20


Obłęd ~Obłęd (Gość)03.02.2023 12:25

Znów będą zabraniali ludziom wchodzić do domu? Ostatnio na tym biegu pan w jakiejs kamizelce zielonej nie chciał mnie wpuścić na moją posesje.

13


Bezdomny ~Bezdomny (Gość)03.02.2023 08:53

Kiedy zawody w jedzeniu metrowego kebaba?

52


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat