Advertisement

Wszyscy uczniowie II LO uczą się już w swojej szkole

Strefa FM Poniedziałek, 05 września 20224
Remont budynku II Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim wciąż trwa. W minionym roku szkolnym spora część uczniów musiała uczestniczyć w zajęciach, organizowanych w pobliskich placówkach. W tym, wszyscy będą mogli uczyć się już w murach swojej szkoły.
archiwum ePiotrkow.pl / fot.: Ł. Michalczyk archiwum ePiotrkow.pl / fot.: Ł. Michalczyk

Prace związane z termomodernizacją w II LO, choć rozpoczęły się kilkanaście miesięcy temu, nadal się nie zakończyły. Dyrekcja liczy jednak na to, że uda się je zrealizować tak szybko, jak to możliwe. Są też jednak dobre wieści.

W naszej szkole można już korzystać z 2 i 3 piętra. Prace się przedłużają, bo wycofał się ich dotychczasowy wykonawca. Teraz organizowany jest przez Urząd Miasta przetarg, który rozstrzygnie kto dokończy tę inwestycję. Uczniowie dobrze się czują w naszej szkole, gdy są wśród swoich kolegów i koleżanek oraz nauczycieli. Cieszy więc to, że na dziś wszyscy jesteśmy już w naszej szkole, a sale lekcyjne są do dyspozycji uczniów - mówi Beata Kiereś, dyrektor II LO w Piotrkowie Trybunalskim.

 W II Liceum Ogólnokształcym w Piotrkowie Trybunalskim uczy się aktualnie 550 uczniów. Wiedzę przekazuje im na co dzień 46 nauczycieli.

POLECAMY


Zainteresował temat?

5

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kika ~kika (Gość)19.10.2022 10:02

ojojoj i dało się???a w 12-ce się ponoć nie da,mamuśki panikują!

10


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)05.09.2022 11:55

Nie tylko uczą ale i chodzą na fajkę do parku

47


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat