Advertisement

Wakacje z OEA MOK na półmetku

Poniedziałek, 01 sierpnia 20220
Dobiegł końca kolejny tydzień wakacji z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Jak zawsze artystyczny, ciekawy i co najważniejsze, upłynął dzieciakom w radosnej atmosferze.

Ładuję galerię...

Uczestnicy letniego wypoczynku mogli liczyć na ciekawe zajęcia w Ośrodku Edukacji Artystycznej. Tu pod okiem instruktorów dzieci rozwijały swoje muzyczne, plastyczne i fotograficzne pasje. Było także spotkanie z teatrem, na które zabrał dzieci łódzki Teatr Pacuś. Widzowie mogli obejrzeć spektakl pt. „Czarodziejskie okulary". Niezwykłą bajkę o miłości i odwadze obejrzały dzieci podczas środowego seansu filmowego o gorąco brzmiącym tytule "Niezgaszalni". Tydzień podsumowała wycieczka, a był to bez wątpienia najciekawszy punkt minionego tygodnia.

Odwiedziny ultranowoczesnego planetarium EC1 w Łodzi pozostaną na pewno długo w pamięci dzieciaków. Tych niezapomnianych chwil dostarczył sam Karol Darwin, który zabrał dzieci w niesamowitą podróż inspirowaną życiem przyrodnika. Po obejrzeniu tego seansu już nikt nie miał wątpliwości, jak powstają nowe gatunki roślin i zwierząt, a wszystko to z wykorzystaniem najnowszych technologii, w najwyższym standardzie. Ciekawostką dla dzieci był nie tylko sam temat filmu, ale przede wszystkim sposób jego prezentacji. Film wyświetlany był na okrągłej kopule, przez co widz miał wrażenie, że obraz otacza go z każdej niemal strony. Czy się podobało? Bez wątpienia tak, a potwierdzeniem tego były brawa, które rozległy się tuż po seansie - relacjonują pracownicy OEA MOK. 

Minęła już połowa wakacji, ale to nie koniec laby. Przed nami jeszcze miesiąc artystycznych warsztatów i atrakcji, na które czekamy z niecierpliwością - zapewniają w OEA MOK. 

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat