Advertisement

Utrudnienia w Poniatowie. Wykonują odwierty

GDDKiARegion Sobota, 21 maja 20227
Do godziny 18.00 potrwają dzisiaj utrudnienia na krajowej dwunastce w Poniatowie. Drogowcy pobierają do badań próbki nawierzchni.

Prace prowadzone są na 404. kilometrze drogi w obrębie skrzyżowania z sygnalizacją świetlną. Wykonawca musi zrobić 6 odwiertów i wtedy będą występowały utrudnienia. W związku z tym skrzyżowanie będzie częściowo zablokowane, a ruch sterowany ręcznie będzie odbywać się wahadłowo.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zły ~Zły (Gość)21.05.2022 22:19

Skądże znowu na pewno to teraz zrobią tunel jak pod kanałem La manche. Wjazd będzie na skrzyżowaniu Kleszcz a wyjazd za Sulejowem w Strzelcach ,To będzie tunel na miarę naszych czasów, który zlikwiduje korki. Tunel T12

54


lolo ~lolo (Gość)22.05.2022 11:17

To ma być główny ciąg komunikacyjny do słynnego już na całym, świecie CPK i muszą sprawdzić czy droga wytrzyma taką przepustowość. Pół Europy ma korzystać z wielkiego projektu pis jakim jest cpk. Już wydano setki milionów zł, pomimo tego, że nic nie zostało zrobione,

44


Twojstsryalejary ~Twojstsryalejary (Gość)21.05.2022 20:18

Nie można tego zrobić w nocy? Tylko trzeba w ciągu dnia?

55


wiesniak ~wiesniak (Gość)21.05.2022 17:08

chyba szykuja pod S12.

22


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat