"Transcendencja": bezpłatny pokaz w kinie

Wtorek, 07 marca 20232
"Transcendencja" – to tytuł kolejnego filmu, jaki zostanie wyświetlony w kinie studyjnym PIKSEL. Seans w najbliższy czwartek (09.03) o godz. 17.00.

Pracujący nad stworzeniem sztucznej inteligencji naukowiec zostaje postrzelony przez przeciwników. Zdesperowana żona podejmuje próbę przeniesienia jego umysłu z umierającego ciała do komputera (opis za filmweb.pl).

 

Film będzie można obejrzeć w czwartek (09.03) w kinie studyjnym „PIKSEL” w Mediatece 800-lecia (ul. M. Curie-Skłodowskiej 3). Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki (do odebrania w Mediatece oraz Filii nr 1). Początek seansu o godz. 17.00.

 

Pokaz zaplanowano z audiodeskrypcją i napisami, a wszystko dzięki udziałowi MBP w ramach przedsięwzięcia grantowego „Zmysłowisko" realizowanego ze środków PFRON. 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

osfajanie agenda ~osfajanie agenda (Gość)07.03.2023 17:44

Sztuczna inteligencja, nie ma już innych filmów wartościowych?

30


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat